Sort by:
 • تنظیمات فوکوس دوربین
  تنظیمات فوکوس دوربین
  166 بازدید

  فوکوس دوربین ها هم به صورت دستی تنظیم می شود و هم می توان آن را در حالت اتوماتیک قرار داد. تقریبا همه دوربین های جدید به قابلیت اتوفوکوس مجهز هستند و فرایند فوکوس را به صورت خودکار انجام می دهند.

  ادامه مطلب
 • پرینتر جیبی کانن IVY MINI
  پرینتر جیبی کانن IVY MINI
  791 بازدید

  پرینتر جیبی کانن IVY همان گونه که از نام آن پیداست، قابلیت حمل بسیار ساده ای دارد. این پرینتر برای اسمارت فون های بازار موبایل قابل استفاده است. امروزه  بیشتر جامعه ما از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. همه ما با این گوشی ها عکس میگیریم و خیلی وقت ها دوست داریم که این عکس ها را چاپ هم کنیم. پرینتر جیبی کانن IVY می تواند به راحتی در کمتر از چند ثانیه عکس ها را ظاهر و چاپ نماید.

  ادامه مطلب
 • آموزش حل مشکل پاور پرینتر M125
  آموزش حل مشکل پاور پرینتر M125
  174 بازدید

  با توجه به این که پاور یا منبع تغذیه مسئول تامین انرژی قطعات است، خرابی آن مشکلات بسیاری را در چاپگر ایجاد می کند. اما پرینترهای HP LaserJet Pro M125 چند مشکل مشترک دارند که همگی ناشی از خرابی یا ایراد پاور هستند.

  ادامه مطلب
 • بررسی پرینتر Hp M28
  بررسی پرینتر Hp M28
  245 بازدید

  اگر دنبال یک پرینتر کوچک، سبک و در عین حال کاربردی برای منزل یا دفتر کارتان هستید، بدون شکل پرینتر اچ پی LaserJet Pro MFP M28 شما را راضی خواهد کرد.

  ادامه مطلب
 • هیت بد پرینتر سه بعدی
  هیت بد پرینتر سه بعدی
  126 بازدید

  هیت بد پرینتر سه بعدی صفحه ‌ای کاربردی و مهم با ضخامت کم است. هیت بد پرینترهای سه بعدی به عنوان محل استقرار محصول نهایی فرآیند سه بعدی سازی معرفی می شود. به عبارتی این هیت بد است که از چسبیدن لایه اول چاپ به صفحه ممانعت به عمل می ‌آورد. در نتیجه حذف این قطعه از پرینتر سه بعدی به طور کامل نحوه ی استفاده از چاپگر را از بین می برد.

  ادامه مطلب
 • آموزش راه اندازی پرینتر اچ پی با HP Smart
  آموزش راه اندازی پرینتر اچ پی با HP Smart
  531 بازدید

  شما می توانید برای انجام کارهایی مانند چاپ، کپی، اسکن، عیب یابی مشکلات و تنظیم پرینتر در یک شبکه بی سیم، از برنامه HP Smart که در رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه موجود است استفاده کنید.

  ادامه مطلب
Showing 1 to 6 of 1201 (201 Pages)