Sort by:
 • راهنمای خرید پرینتر چاپ عکس و هرآنچه لازم است قبل از خرید بدانید
  راهنمای خرید پرینتر چاپ عکس و هرآنچه لازم است قبل از خرید بدانید
  247 بازدید

  نکته مهم این است که همه پرینترها مناسب برای چاپ عکس نیستند و البته کیفیت چاپ عکس نیز در همه آن‌ها یکسان نیست. قبل از خرید شما باید به این سوال پاسخ دهید که آیا به‌دنبال یک پرینتر اختصاصی برای چاپ عکس هستید یا دستگاهی می‌خواهید که همه‌کاره باشد و برای چاپ عکس‌های دیجیتالی خود نیز بتوانید از آن استفاده کنید؟ هدف از این مقاله راهنمایی برای خرید پرینتر چاپ عکس و نکاتی که باید پیش از خرید بدانید است.

  ادامه مطلب
 • کد گذاری کاغذها
  کد گذاری کاغذها
  228 بازدید

  کد گذاری کاغذها سیستمی است که برای شناسایی و دسته بندی کاغذها استفاده میشود. این سیستم به صورت عمومی شامل تعداد زیادی کد و نشانه است که بر روی کاغذ قرار میگرند تا اطلاعات مختلف را درباره آن نشان دهند.در زیر به برخی از انواع کدگذاری کاغذ می پردازیم.

  ادامه مطلب
 • 8 تا از پرفروش ترین پرینتر های تک کاره
  8 تا از پرفروش ترین پرینتر های تک کاره
  977 بازدید

  اکثر ما نیاز به داشتن یک پرینتر تک کاره اقتصادی برای منزل یا دفتر کوچکمان احساس کرده ایم . در این مقاله 8 تا از پر فروش ترین پرینترهای تک کاره hp - canon و epson رو با بررسی کامل براتون شرح دادیم

  ادامه مطلب
 • شارژ کارتریج جت پرینتر
  شارژ کارتریج جت پرینتر
  741 بازدید
  1 نظر
  (5.0)

  هنگام خرید جت پرینتر توجه کنید که چیپست آن رمزنگاری نشده باشد، در غیر این صورت کارتریج آن دستگاه قابل شارژ نخواهدبود. دنیای کارتریج شارژ کارتریج جت پرینتر خود را با ضمانت و کیفیت به دنیای کارتریج بسپارید.

  ادامه مطلب
 • تنظیمات فوکوس دوربین
  تنظیمات فوکوس دوربین
  663 بازدید

  فوکوس دوربین ها هم به صورت دستی تنظیم می شود و هم می توان آن را در حالت اتوماتیک قرار داد. تقریبا همه دوربین های جدید به قابلیت اتوفوکوس مجهز هستند و فرایند فوکوس را به صورت خودکار انجام می دهند.

  ادامه مطلب
 • پرینتر جیبی کانن IVY MINI
  پرینتر جیبی کانن IVY MINI
  926 بازدید

  پرینتر جیبی کانن IVY همان گونه که از نام آن پیداست، قابلیت حمل بسیار ساده ای دارد. این پرینتر برای اسمارت فون های بازار موبایل قابل استفاده است. امروزه  بیشتر جامعه ما از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. همه ما با این گوشی ها عکس میگیریم و خیلی وقت ها دوست داریم که این عکس ها را چاپ هم کنیم. پرینتر جیبی کانن IVY می تواند به راحتی در کمتر از چند ثانیه عکس ها را ظاهر و چاپ نماید.

  ادامه مطلب
Showing 1 to 6 of 2134 (356 Pages)