فیلتر محصولات

قیمت

‎ریال253,999,995 - ‎ریال254,000,010

موجود

تی اس سی TSC

همین امر باعث راحتی مشتری در طی کردن مراحل خرید خود و درTSC Auto ID Technology و شرکت مادر آن TSC (Taiwan Semiconductor Company) چاپگرهایی را ارائه می دهند که از نظر کیفیت و ویژگی های چاپ هم رده پرینترهای لیبل زن Zebra هستند، به همراه چندین مزیت دیگر که این دستگاه های لیبل پرینتر کمپانی تی اس سی را منحصر به فرد می کند.

بسیاری این را نمی دانند که کمپانی Taiwan Semiconductor اولین لیبل پرینتر رومیزی را برای Zebra طراحی کرده است، بنابراین قطعا از بسیاری از جزییات مهم محصولات زبرا آگاه هستند.

جای تعجب نیست که TSC تصمیم گرفت پرینترهای لیبل زن خود را با کیفیت بالا و قیمت رقابتی پایین تر به فروش برساند.

پرینترهای لیبل زن برند تی اس سی دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام برای کاربری ها و محیط های خاصی مناسب هستند:

با استفاده از موبایل پرینتر TSC می توانید برچسب ها را در حال حرکت و به صورت موردی چاپ کنید.

پرینترهای لیبل زن تی اس سی کوچک، سبک و مقاوم هستند و همچنین عمر باتری آن طولانی مدت می باشد، طوری که کل روز کاری را دوام می آورد.

موبایل پرینترهای TSC قادرند بدون خط و با کیفیت بالایی بارکد را روی برچسب چاپ کنند که این قابلیت قادر به کاهش ضایعات و افزایش بهره وری کمک می کند.

کمپانی TSC جز بهترین برندها در طراحی و تولید پرینترهای لیبل زن رومیزی می باشد. لیبل پرینترهای رومیزی TSC با کیفیت بسیار بالایی طراحی شده اند.

علاوه بر این چاپگرهای رومیزی تی اس سی مقرون به صرفه بوده و همچنین قابل تنظیم برای سازگاری صنایع و برنامه های مختلف می باشند.

لیبل پرینترهای رومیزی TSC دارای ویژگی های ممتازی مانند وضوح بالا، چاپ RFID و مدیریت چاپگر از راه دور هستند.

تی اس سی TSC

20 محصول وجود دارد