اسکار OSCAR

اسکار OSCAR

شرکت اسکارالکترونیکس تکنولوژیOSCAR Electronics Technology FZEبا نام تجاری اسکارOSCAR درسال 1991 درکشورامارات متحده عربی شهردبی فعالیت خودرا در زمینه طراحی،ساخت وتولید تجهیزات الکترونیکی صنعت فروشگاهی ورستورانی آغازکرد و تنها بعد از دو دهه فعالیت به یکی ازبزرگترین وپرفروش‌ترین شرکت‌های تولیدی چاپگرهای حرارتی دراین زمینه تبدیل وجایگاه خود را درمیان سایربرندها مستحکم کرده است.

برند شناخته شده ی OSCAR یکی از برند های معتبر و پرفروش در سرتاسر دنیا می باشد که در زمینه ی طراحی و تولید تجهیزات فروشگاهی فعالیت می کند.

برند اسکار چندین سال است که تجهیزات فروشگاهی متنوعی را تولید کرده و کسانی که از برند اسکار خرید کرده اند قطعا به کیفیت بالای محصولات آن پی برده اند.

اسکار تولید کننده ی تجهیزات فروشگاهی مختلفی است که می توانید برای کسب و کار خود این برند را انتخاب کنید و از لحاظ کیفیت و کارایی دستگاه های ساخت OSCAR، با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید.

 اسکار علاوه بر چاپگرهای حرارتی معروف خود، محصولات دیگری همچون صندوق فروشگاهی لمسی(Touch POS Terminal)، بارکدخوان، فراخوان رستورانی و فستفود، پیجرهای مشتری و ..... را داراست که هرکدام باتوجه به قیمت عرضه وکیفت محصول درزمره بهترین‌های صنعت Retailاست.

اسکار OSCAR

متاسفیم برای این مشکل

برای مورد درخواستی دوباره جستجو نمائید