اسکار OSCAR

اسکار OSCAR

شرکت اسکارالکترونیکس تکنولوژیOSCAR Electronics Technology FZEبا نام تجاری اسکارOSCAR درسال 1991 درکشورامارات متحده عربی شهردبی فعالیت خودرادرزمینه طراحی،ساخت وتولید تجهیزات الکترونیکی صنعت فروشگاهی ورستورانی آغازکرد و تنها بعد از دو دهه فعالیت به یکی ازبزرگترین وپرفروش‌ترین شرکت‌های تولیدی چاپگرهای حرارتی دراین زمینه تبدیل وجایگاه خود را درمیان سایربرندها مستحکم کرده است.

برند شناخته شده ی OSCAR یکی از برند های معتبر و پرفروش در سرتاسر دنیا می باشد که در زمینه ی طراحی و تولید تجهیزات فروشگاهی فعالیت می کند.

برند اسکار چندین سال است که تجهیزات فروشگاهی متنوعی را تولید کرده و کسانی که از برند اسکار خرید کرده اند قطعا به کیفیت بالای محصولات آن پی برده اند.

اسکار تولید کننده ی تجهیزات فروشگاهی مختلفی است که می توانید برای کسب و کار خود این برند را انتخاب کنید و از لحاظ کیفیت و کارایی دستگاه های ساخت OSCAR، با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید.

 اسکار علاوه بر چاپگرهای حرارتی معروف خود، محصولات دیگری همچون صندوق فروشگاهی لمسی(Touch POS Terminal)، بارکدخوان، فراخوان رستورانی و فستفود، پیجرهای مشتری و ..... را داراست که هرکدام باتوجه به قیمت عرضه وکیفت محصول درزمره بهترین‌های صنعت Retailاست.

اسکار OSCAR