×
فیلتر محصولات
قیمت
-
در دسترس

بارکدخوان بی سیم

 

عبارت بارکد خوان بیسیم به نوعی از اتصال بارکد خوان ها به دستگاه مرکزی یا منبع اتصال اشاره دارد، که از طریق بلوتوث (Bluetooth) یا از طریق WiFi برقرار می شود. 

 مزیت استفاده از بارکد خوان بیسیم، دورکاری یا فاصله گرفتن از منبع برقراری ارتباط است. آزادی عمل و محدود نبودن به مکان، از جمله شاخص هایی است که خریداران بارکد خوان های بیسیم به آن توجه دارند. 

این بارکد خوان ها در گروه بارکد خوان های سیار و قابل حمل (Portable) قرار می گیرند و اغلب در فروشگاه های بزرگ یا انبارها از آن استفاده می شود.

 بزرگ ترین مزیت بارکد خوان بی سیم این است که می توان بارکد خوان را با دایره حرکتی بیشتری به کار برد. اگرچه به صورت دائم نیازمند شارژ شدن است، اما قدرت مانور بیشتری به کاربر می دهد. این بارکد خوان ها بیشترین متقاضیان و خریداران و مصرف کنندگان را در میان تمامی انواع بارکد خوان ها دارند. 

بارکد خوان های بی سیم متنوع اند. می توان از بارکد خوان رومیزی بی سیم هم نام برد. بارکد خوان تفنگی یا بارکدخوان دیتاکالکتور هم می تواند بی سیم باشد و در دسته بندی انواع بارکد خوان های بی سیم قرار بگیرد. اغلب بارکد خوان های بی سیم از دو روش ارتباط بلوتوث یا WiFi برای برقراری ارتباط با دستگاه مرکزی استفاده می کنند. 

ادامه مطلبنمایش کمتر
تجهیزات فروشگاهـی
55,450,000 ریال
برند: TSCAN تکنولوژی اسکن : تصویربرداری سطحی نوع اسکن : دو بعدی (2D) حافظه آفلاین 20 کیلوبایت اتصال بی سیم تا 50 متر بدون مانع خوانش بارکدهای خطی و دو بعدی

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از فهرست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود یا ثبت نام