×
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد
منو
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد
منو
فیلتر محصولات
برند

اپسون EPSON

فیش پرینتر اپسون EPSON

کمپانی اپسون یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تولید دستگاه چاپمی باشد و بیشتر شهرت خود را مدیون پرینتر و چاپگرهای خود است.

این شرکت ژاپنی زیر مجموعه ای از گروه سیکو ( که ابتدا فقط در زمینه ساعت سازی فعالیت داشت می باشد اپسون همواره محصولات جدید خود را در انواع نمایشگاه های تکنولوژی که هر ساله بر پا می شوند عرضه می کند و همواره از پیشتازان عرصه چاپ به خصوص در زمینه چاپگر های خانگی است.

در سال ۱۹۴۲ شرکت سیکو اپسون (که در ابتدا دایوا کوگیو نام داشت) توسط هیسائو یامازاکی تاسیس شد.

یامازاکی یک ساعت ساز بود که با تاسیس این شرکت زیر مجموعه شرکت داینی سیکوشا (سیکو امروزی) شد و وظیفه تولید قطعات ساعت برای شرکت سیکو را بر عهده داشت.

در سال ۱۹۵۹ شرکت داینی سیکوشا با دایوا کوگیو ادغام شده و شرکت سوا سیکوشا را ایجاد کردند. این شرکت در ۱۹۶۱ زیر مجموعه ای به نام شینسو سیکی نیز تاسیس کرد.

زمانی که در سال ۱۹۶۴ سیکو (شینسو سیکی) مسئول زمان نگاری برای المپیک تابستانه ۱۹۶۴ شد نیاز به یک تایمر چاپگری حس شد.

این تایمر باید به گونه ای بود که بتوان زمان وقایع و مسابقات را ثبت کند برای همین سیکو شروع به ساخت یک پرینتر الکترونیکی کرد.

در سال ۱۹۶۸ سیکو اولین پرینتر کوچک دنیا با نام EP-101 را تولید کرد.

در سال ۱۹۷۵ سری های بعدی پرینتر که بر پایه EP-101 ساخته می شدند، اپسون نام گرفتند به معنی پسر پرینتر الکترونیکی.

ادامه مطلبنمایش کمتر
موجود نیست
تجهیزات فروشگاهـی
Epson
تماس : 02188944922
برند: epson تولید کننده : ژاپن عرض چاپ : 80 میلی متر تکنولوژی چاپ : حرارت مستقیم عرض رول کاغذ: 80 میلیمتر سرعت چاپ : 200 میلی متر بر ثانیه درگاه ارتباطی : Ethernet - usb - seial -parallel
موجود نیست
تجهیزات فروشگاهـی
Epson
تماس : 02188944922
برند: epson نوع : رومیزی تولید کننده : ژاپن عرض چاپ : 80 میلیمتر تکنولوژی چاپ : حرارت مستقیم سرعت چاپ : 150 میلیمتر بر ثانیه برش دهنده اتوماتیک:دارد قابلیت اتصال به کشو پول:دارد درگاه اتصال : USB، Serial، Wired...
موجود نیست
تجهیزات فروشگاهـی
Epson
تماس : 02188944922
برند: epson نوع : رومیزی تولید کننده : ژاپن عرض چاپ : 80 میلیمتر برش دهنده اتوماتیک : دارد قابلیت اتصال به کشو پول : دارد سرعت چاپ : 200 میلیمتر بر ثانیه درگاه اتصال : USB، Serial ، LAN

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از فهرست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود یا ثبت نام