صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی، آخرین مواجهه‌ی مشتری با فروشگاه شما است. اگر صندوق درست عمل نکند، کند باشد یا صورت‌ حساب‌ها را به درستی نمایش ندهد، تاثیر منفی در ذهنیت مشتری خواهد گذاشت و ممکن است به همین راحتی مشتری‌های خود را به خاطر یک سیستم قدیمی اما قابل تعویض از دست بدهید.

صندوق فروشگاهی مدرن، مانند یک برنامه‌ی حسابداری عمل می‌کند. در واقع این محصولات می‌توانند میزان فروش شما را محاسبه، ثبت و نگهداری کنند. به این ترتیب رسیدگی به حساب کتاب‌ها در پایان روز بسیار ساده خواهد بود.  

صندوق فروشگاهی، در کنار وظیفه‌ی اصلی خود، به مشتریان رسید خرید ارائه می‌دهند و دارای کشو طبقه بندی شده برای پول هستند. 

صندوق فروشگاهی ECR: اگر فروشگاه کوچکی مانند یک سوپر مارکت محلی دارید، بهتر است از یک دستگاه ECR استفاده کنید.

این محصول متداول ترین صندوق فروشگاهی دارای نرم افزاراست  اما امکان ارتقای برنامه وجود ندارد. این محصول دارای یک نمایشگر کوچک است و به بارکد خوان نیز متصل می‌شود. 

صندوق فروشگاهی POS: سیستم پوز فروشگاهی دارای یک نرم افزار قابل برنامه ریزی است و می‌توان آن را متناسب با نوع فروشگاه ارتقا داد.

این محصول از طریق بارکد خوان عمل می‌کند و به یک سیستم کامیپوتری احتیاج دارد.

صندوق فروشگاهی پوز لمسی: این محصول یک صندوق مکانیزه کاملا لمسی است و تمام امور از طریق نمایشگر بزرگ و لمسی انجام می‌شود. در این سیستم نیازی به کامپیوتر جداگانه و ماوس وجود ندارد.

این صندوق زیبا سرعت حساب و کتاب فروشگاه‌های بزرگ مانند هایپر مارکت‌ها را افزایش می‌دهد علاوه بر آن به بهینه سازی فضا کمک می‌کند.

شما می‌توانید صندوق فروشگاهی و کارت خوان مورد نظر خود را بر اساس سایز فروشگاه از برندهای ایرانی و خارجی تهیه کنید. 

صندوق فروشگاهی