آی دی پی آر تی IDPRT

آی دی پی آر تی IDPRT

برای چاپ این سندها یا چاپ لیبل قیمت و مشخصات برای محصولات، ضروری است پرینترهای مخصوص این کار نیز تهیه شود.

فرق اساسی این پرینترها با انواع معمول این است که سرعت چاپ بالایی دارند، البته کیفیت چاپ پایین است؛ ولی برای کار فروشگاهی که مشتری یا بازاریاب نباید معطل شود، همین سازوکار مؤثر خواهد بود.

ضمن اینکه وقتی قرار است برچسب روی محصولات، چاپ شود سرعت، کیفیت و دقت مناسب نیز لازم است.

در این میان، آن دستگاهی که کارکرد ساده‌تر، کم‌هزینه‌تر و سریع‌تر باشد، همان وسیله‌ای است که همه‌ی فروشگاه‌ها می‌خواهند.

انواع پرینترهای لیبل زن و حرارتی می‌توان به دو طریق این چاپگرها را دسته‌بندی کرد؛ یکی برمبنای نحوه‌ی چاپ و دیگری، نحوه‌ی کارکرد و سندی که چاپ می‌کنند.

گفتنی است که ویژگی عمومی و مشترک همه‌ی این دستگاه‌ها، استفاده از کاغذها ویژه و هماهنگ با آن‌هاست.

در واقع، چه دستگاه چاپ لیبل باشد چه فیش پرینتر، کاغذ پرینت مخصوص بخشی از عملکرد صحیح و سریع خواهد بود. نحوه‌ی چاپ این پرینترها یا به‌صورت حرارتی روی کاغذهای ویژه است، مانند چاپگر رسید دستگاه‌های کارتخوان یا فیش سفارش غذای رستوران‌ها. نوع دیگر شبیه مهر فوری است و بیشتر دستگاه‌های چاپ لیبل به این شکل کار خواهد کرد.

دستگاه‌های لیبل زن به دو صورت دستی و دستگاهی در دسترس است که به دو صورت حرارتی و غیرحرارتی برچسب‌ها می‌چسبانند. لیبل پرینترها باید مخصوص باشد. پرینترهای چاپ رسید اما معمولاً به‌صورت حرارتی چاپ می‌کنند.

تولیدکنندگان معتبر پرینترهای لیبل زن و حرارتی شرکت‌های داخلی و خارجی زیادی در بازار در دسترس هستند که این محصولات را برای مصارف کارگاهی و فروشگاهی تهیه کرده‌اند.

آی دی پی آر تی IDPRT

متاسفیم برای این مشکل

برای مورد درخواستی دوباره جستجو نمائید