کارتریج لیزری

ویژگی های کارتریج لیزری

کارتریج لیزری یکی از پر طرفدارترین کارتریج های مجموعه فروشگاهی دنیای کارتریج است. کارتریج های لیزری از قطعات مختلفی تشکیل شده اند: درام ، مگنت ، بلید ، فوم رول ، چیپست و ... اما میتوان گفت که درام و تونر از بخش های اصلی این کارتریج به حساب می آیند . این دو بخش در برخی از دستگاه ها در یک کارتریج و در بعضی دیگر به صورت مجزا یعنی هرکدام در یک کارتریج مورد استفاده قرار میگیرند. کارتریج لیزری به دو دسته ی کلی لیزر رنگی و لیزر مشکی تقسیم میشود که میتوان به لیزر مشکی اچ پی Hp ، لیزر رنگی اچ پی Hp ، لیزر مشکی کانن Canon ، لیزر رنگی کانن Canon ، لیزر مشکی شارپ Sharp ، لیزر مشکی برادر Brother ، جی اند بی G&B ، لیزری توشیبا Toshiba ، لیزری کونیکا مینولتا Konica minolta ، لیزر مشکی لکسمارک lexmark و تونر سامسونگ اشاره کرد .

کارتریج لیزری

کارتریج لیزری

فیلترهای فعال

2,750,000 ریال

کارتریج زرد اچ پی لیزری HP 304A YELLOW CC532A

حمل رایگان

با استفاده از کارتریج زرد اچ پی لیزری در دفتر خود از کیفیت چاپی برخوردار شوید و  تفاوت رنگ پر جنب و جوش، چشم نواز، متن تیز و کیفیت عکس واقع گرایانه را  در کسب و کار خود متوجه شوید و حداکثر بهره وری را با لوازم اصلی HP LaserJet حفظ کنید. 

طرح و اصلی را انتخاب کنید!!

2,750,000 ریال

کارتریج مشکی اچ پی لیزری HP 304A BLACK CC530A

حمل رایگان

با استفاده از کارتریج مشکی اچ پی لیزری در دفتر خود از کیفیت چاپی برخوردار شوید و  تفاوت رنگ پر جنب و جوش، چشم نواز، متن تیز و کیفیت عکس واقع گرایانه را در کسب و کار  خود متوجه شوید و حداکثر بهره وری را با لوازم اصلی HP LaserJet حفظ کنید. 

طرح و اصلی را انتخاب کنید!

2,750,000 ریال

کارتریج قرمز اچ پی لیزری HP 312A Magenta LaserJet CF383A

حمل رایگان

هنگامی که شما با کارتریج اصلی HP تونر چاپ می کنید،می توانید خانه و یا دفتر خود را با اجتناب از زمان و منابع هدر رفته نگه دارید. این کارتریج به طور خاص برای MFP شما طراحی شده است.انتظار می رود هنگامی که با این کارتریج کار می کنید کیفیت و پس از آن زمان را از کارتریج اصلی تونر HP به خوبی درک نمایید. 

  •      طرح و اصلی را انتخاب کنید!!    
2,750,000 ریال

کارتریج آبی اچ پی لیزری HP 312A Cyan LaserJet CF381A

حمل رایگان

با استفاده از تکنولوژی ColorSphere، اسناد رنگی زنده را با گرافیک پررنگ و جزئیات دقیق چاپ کنید و با عملکرد قوی حساب کنید. تونر HP طراحی شده است برای کار در انواع محیط های چالش برانگیز .با استفاده از کارتریج اصلی HP می توانید از چاپ مجدد ، هدر رفتن مواد و تاخیر برای چاپ اجتناب کنید.

  • طرح و اصلی را انتخاب کنید!!
2,750,000 ریال

کارتریج زرد اچ پی لیزری HP 312A Yellow LaserJet CF382A

حمل رایگان

با استفاده از تکنولوژی ColorSphere، اسناد رنگی زنده را با گرافیک پررنگ و جزئیات دقیق چاپ کنید. با استفاده ازاین کارتریج می توانید در انواع محیط های چالش برانگیز با عملکرد قوی حساب کنید.با این کارتریج می توانید از چاپ مجدد ، هدر رفتن مواد و تاخیر در زمان چاپ اجتناب نمایید.
 

  •  طرح و اصلی را انتخاب کنید!
5,000,000 ریال

کارتریج زرد اچ پی لیزری HP 124A YELLOW Q6002A

حمل رایگان

کارتریج زرد اچ پی لیزری  HP 124A YELLOW Q6002A با تونر HP ColorSphere یک سیستم چاپی است که برای بهینه سازی کیفیت عکس و چاپ درخشان آن، و همچنین  بالا بردن  قابلیت اطمینان تنظیم شده است.

طرح و اصلی را انتخاب کنید!!

2,800,000 ریال

کارتریج آبی اچ پی لیزری HP 125A CYAN CB541A

حمل رایگان

کارتریج آبی اچ پی HP 125A CYAN CB541A یک کارتریج حرفه ای برای چاپ و ثبت بهترین لحظات زندگی شماست و در رنگ آبی تولید می شود و قابل استفاده در پرینترهای  cp1518n -  cp1515n - CM1312 mfp - CP1215 می باشد.این کارتریج مقاومت بالایی در برابر عوامل بیرونی و خراب شدن دارد.

 

طرح و اصلی را انتخاب کنید!!

2,750,000 ریال

کارتریج قرمز اچ پی لیزری HP 304A MAGENTA CC533A

حمل رایگان
  • تلفن تماس 88944922-021

با استفاده از کارتریج قرمز اچ پی لیزری در دفتر خود از کیفیت چاپی برخوردار شوید و  تفاوت رنگ پر جنب و جوش، چشم نواز، متن تیز و کیفیت عکس واقع گرایانه را  در کسب و کار  خود متوجه شوید و حداکثر بهره وری را با لوازم اصلی HP LaserJet حفظ کنید.

طرح و اصلی را انتخاب کنید!!