محصولات پرفروش

search

جت پرینتر تخم مرغی PK860

  • منوی فارسی
  • دارای 6 هد
  • امکان چاپ لوگو و بارکد
  • چاپ با زبان های مختلف دنیا
  • سرعت چاپ 400 کارتن تخم مرغ در ساعت
  • دارای اسانسور مخصوص برای تنظیم چشم
  • مجهز به سیستم تراولینگ دیوایس ( Traveling Device )
  • دارای رزولیشن 300 و 600 dpi
تماس بگیرید : 02188944922
تعداد

 جت پرینتر تخم مرغی PK860

جت پرینتر تخم مرغی PK860 دارای صد حافظه پیام است. کارتریج این دستگاه از برند Hp است که بسیار با کیفیت است.

روی جت پرینتر تخم مرغی pk 860 سیستم عامل ویندوز نصب است و همین سبب میشود تا بتواند به هر زبانی چاپ کند. شما میتوانید حتی در یک پیام نیز از چند زبان و چند فونت استفاده کنید و طراحی شخصی خودتان را چاپ کنید.

میتواند با رنگ های قرمز، آبی، صورتی و ... روی هر ردیف تخم مرغ چاپ کند. کاربر قادر به نوشتن و طراحی پیام های مختلف در هر ردیف میباشد. شش هد دارد که هرکدام از آنها وظیفه انجام چاپ روی هر ردیف از شانه تخم مرغ را دارد.

 درواقع شما برای دستگاه نیاز به شش عدد کارتریج جوهر نیز دارید. 

طراحی کارتریج های HP بدین صورت است که هم نازل ها (هد) و هم مخزن جوهر هردو داخل کارتریج هستند و درصورت تعویض کارتریج هد دستگاه نیزعوض میشود.

نیاز به شستشو و تعمیرات برای pk860 وجود ندارد. میتوانیم با pk860 اطلاعاتی نظیر قیمت - سریال - تاریخ تولید و انقضا - نام شرکت و ... را روی تخم مرغ ها چاپ کنیم.

به صورت اتوماتیک و روزانه میتواند تاریخ و انقضا را چاپ کند. نیاز به تنظیم روزانه نیست.

انتقال متن به چاپگر از طریق micro sd امکان میپذیرد. دستگاه با آسانسور بالانس مجهز شده است که با شانه تخم مرغ هماهنگی دارد.

طراحی و ساخت جت پرینتر تخم مرغ pk860 صنعتی و استاندارد بوده و به همین علت میتواند از هم از سمت بالا و هم از سمت کنار روی محصول چاپ انجام دهد.

سرعت چاپ دستگاه بسیار بالاست و میتواند روی حدود 400 کارتن تخم مرغ در ساعت را چاپ کند.

طول این نقاله دو متر و عرض آن چهل سانتیمتر می باشد. قابلیت تنظیم ارتفاع تسمه نقاله در محدوده 70 تا 90 سانتیمتر را داراست.

امتیاز مهم کارتریج HP به همراه داشتن فیلتر، نازل و جوهر در یک مخزن است، که این امر سهولت در تعمیرات و نگهداری را به همراه دارد و با تعویض کارتریج، هد چاپگر نیز تعویض خواهد شد.

9 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: