×

درباره‌ی ما

logo

فروشگاه اینترنتی دنیای کارتریج، مرجع تخصصی فروش و تعمیرات پرینتر و کارتریج ، شارژ کارتریج، قطعات پرینتر،تونر وانواع ماشین های اداری (پرینتر،اسکنر، پول شمار و ...)، با داشتن بیش از یک دهه تجربه، سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات به سراسر ایران را دارد، همچنین با بهره مندی از تخصص، دانش، مهارت وخلاقیت توانسته تا با رعایت استانداردها درسطح مطلوبی خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

چشم انداز

برند اول آنلاین در مشاوره، تامین و خدمات پس از فروش ماشین آلات اداری و محاسباتی در ایران

بیانیه ماموریت

ما در دنیای کارتریج بر آنیم تا با اتکا به تخصص و مسئولیت پذیری کارکنان خود با پیروی از اصول کار تیمی در محیطی صمیمی، نیاز مشتریان و کاربران به کلیه خدمات مرتبط با ماشین آلات اداری و محاسباتی شامل مشاوره آنلاین، تامین، تعمیر و خدمات پس از فروش را در کوتاه ترین زمان و به راحت ترین روش ممکن در هر نقطه از ایران عزیزمان برآورده نماییم.

مزیت ما؛ عمل به کلیه تعهداتمان در بالاترین سطح کیفیت می باشد و برای حفظ این مزیت ضمن تقویت و توسعه مستمر فردی و تیمی سعی می کنیم با بهره مندی از جدیدترین روش های بازاریابی و فروش در دنیا، روند سودآوری شرکت را حفظ کرده و ارتقا دهیم. مشتریانمان همواره ما را به عنوان یک مشاور و راهنما در کنار خود احساس می کنند.

بیانیه ارزش

1. پایبندی کامل و بدون قید و شرط به تعهدات نسبت به مشتریان از اصول اساسی مجموعه ما محسوب می شود

2. در خواست راهنمایی و مشاوره های فنی و تخصصی در انتخاب خدمات را حق مسلم مشتری می دانیم و این کار را در نهایت متانت و آرامش انجام می دهیم تا مشتری بتواند بهترین تصمیم را اتخاذ نماید.

3. ما علاوه بر این که تمام تلاش خود را برای کسب رضایت مشتری به کار می بندیم بلکه به مشتریان خود کمک می کنیم که از تصمیم گیری خود نیز نهایت رضایت و طیب خاطر را داشته باشند.

4. ما به حفظ ارتباط خود با مشتریان در هر مرحله از ارائه خدمات و پس از آن متعهد هستیم.

5. ما اصالت کالاها و خدمات ارائه شده به مشتریان خود را تضمین می کنیم.

6. رعایت اصل امانتداری و حسن نیت در ارائه خدمات به مشتریان از اصول لاینفک مجموعه ما است.

7. رعایت صداقت در گفتار و رفتار نسبت به مشتریان، اصلی اجتناب ناپذیر برای ما محسوب میشود.

8. توسعه مستمر فردی و تقویت کار تیمی از هر لحاظ یکی از ویژگی های مهم کارمندان و تیم های کاری ما است.

9. فلسفه بهبود مستمر و تسهیل ارائه خدمات به مشتریان در تمامی فرآیندهای اجرایی مجموعه ما همواره جاری و ساری است.

10. رعایت عدالت در مورد کارمندان و ایجاد محیط کاری پویا و شاداب توام با احترام متقابل از مهمترین وظایف مجموعه ما در قبال کارکنانمان به شمار میرود.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از فهرست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود یا ثبت نام