محصولات پرفروش

تونر سامسونگ کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی Samsung CLP K300A
search
  • تونر سامسونگ کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی Samsung CLP K300A
  • تونر سامسونگ کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی Samsung CLP K300A
  • تونر سامسونگ کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی Samsung CLP K300A

کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی Samsung CLP K300A

‎ریال4,500,000
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 10/10 تعداد نظرات: 1

کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی  Samsung CLP K300A

امروزه فرمولاسيون تونرها از توليدکننده به سازنده وحتي از دستگاه به دستگاه متفاوت است.

کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی  Samsung CLP K300A به طور سنتي توسط ترکيبي ازمواد تشکيل مي شود و سپس تبديل به يک پودر خوب با محدوده اندازه ذرات کنترل شده مي باشد. با ما همراه باشيد تا اين محصول را به صورت کامل براي شما معرفي کنيم.

تعداد

کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی  Samsung CLP K300A

ما به شما این کارتریج را پیشنهاد میکنیم به این خاطر که برند این کارتریج معروف و با تجربه کاری بالایی است شرکت سامسونگ این کارتریج طرح فابریک را جوری عرضه کرده است که شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تکنولوژی چاپ خود را به طرز شگفت زده ای با کیفیت کنید و از حاصل چاپ خود لذت ببرید و رضایت مشتریان خود را حاصل کنید.

زمانی که شما از کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی  Samsung CLP K300A استفاده میکنید چاپ لیزری شما با کیفیت به همراه گرافیک و تصاویر تیز میباشد که در عین حال رضایت شماو مشتری شما  را به همراه دارد.

این کارتریج ساخت شرکت سامسونگ میباشد و به صورت کارتریج رنگ مشکی وارد بازار میشود همچنین شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تا حداکثر 2000 برگ را با دستگاه خود به چاپ برسانید.ما به شما پیشنهاد میکنیم که این کارتریج را در نوع اصلی خریداری کنید که در این صورت عمر دستگاه چاپگر خود را افزایش میدهید.

با استفاده از این کارتریج خیالتان راحت باشد که نتیجه کار چاپ شما هیچ کم و کاستی ندارد و شما میتوانید کیفیت چاپ خود را بالا ببرید

یکی از ویژگی های کارتریج طرح فابریک سامسونگ مشکی  Samsung CLP K300A این است که کاربر و مشتری شما خروجی چاپ خود را به طرز شگفت آوری دوست دارد و به کار شما این اطمینان را میدهد که حاصل چاپ بسیار تمیز و یکدست میباشد به همین منظور زمانی که از این کارتریج استفاده میکنید خیالتان راحت باشد که کار هیچ کم و کاستی ندارد.

این کارتریج در رنگ مشکی وارد بازار میشود که در نوع طرح فابریک است.این کارتریج را میتواندید در دستگاه های زیر استفاده کنید:

  • CLP 300
  • CLX2160
  • CLX3160


مرجع های ویژه

محتوای ویژگی ها

مشخصات فنی

قابل استفاده در دستگاه های
CLP 300CLX2160CLX3160
خدمات عالی
rating 10
یکی از با کیفیت ترین سایت هایی بود که در ایران دیدم و بسیار از خدمات شما خرسندم و از این بابت از شما تشکر می کنم
پاسخ: با کمال سپاس از شما دوست عزیز

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: