محصولات پرفروش

شارژ شارژ کارتریج اچ پی HP 16A
search
  • شارژ شارژ کارتریج اچ پی HP 16A

شارژ کارتریج اچ پی HP 16A

  • برند: HP    

  • تکنولوژی: لیزری مشکی

  • رنگ: مشکی (black) 

  • کارکرد: 12000 برگ

  • شناسه: Q7516A

  • پرینترهای سازگار: 5200-5200dtn-5200tn

 

شماره تماس 88944922-021

‎ریال2,000,000
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 10/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

شارژ کارتریج تونر لیزری مشکی اچ پی HP 16A

کارتریج اچ پی  16Aحدود 12000 برگه با توجه به چاپ پنج درصدی به کاربران ارائه می‌دهد. از لحاظ کیفی هم شفاف و پررنگ عمل می‌کند، پس گزینه مناسبی برای چاپ اسناد مهم و اداری شما است. این کارتریج با کد عمومی   16Aدر بین کاربران معروف بوده و همین طور برای شناسایی آن از کد فنی Q7516A استفاده می‌شود. قیمت کارتریج اصلی HP 16A، مثل کارتریج‌های دیگر تقریبا چند برابر نوع فابریک آن است. در حال حاضر خرید کارتریج طرح که با برچسب Grade A مشخص شده است قابلیت شارژ دو یا چند بار دیگر را دارد.

طریقه شارژ کارتریج HP 16A

تونر یا پودری که در کارتریج HP 16A خود می‌ریزید یک ماده سرطان زاست. مراقب باشید دستگاه کارتریج شما در محلی که مخصوص این کار نیست باز نشود چون با این کار غیر حرفه‌ای باعث می‌شوید سلامت خود و اطرافیانتان به خطر بیفتد. از طرفی اگر کارتریج HP 16A قبل از شارژ شدن کاملا تمیز نشود قطعات آن دچار فرسودگی شده و هنگام پرینت گرفتن ممکن است به دستگاه لیزر شما صدمه بزند. برای اینکه به این مسئله دچار نشوید باید بدانید کارتریج HP 16A تنها با مکنده‌های پیشرفته کاملا تمیز می‌شوند.

شارژ کارتریج در محل مضر است

این جمله کاملا درست است، باید توجه داشت که خالی کردن مخزن تونر توسط دستگاه‌های مکنده صورت می‌گیرد که این دستگاه فقط در کارگاه‌های مخصوص موجوده پس این کار در محل جایز نیست زیرا تمام تونری که در داخل مخزن کارتریج وجود دارد با خارج شدن از کارتریج سلامت شما و کسی که کارتریج شما را شارژ می‌کند در خطر می‌اندازد . شما می‌توانید با خیال راحت کارتریج خود را به کسی که می‌خواهد کارتریج شما را شارژ کند بسپارید دنیای‌کارتریج، کارتریج شما را با ضمانت شارژ می‌کند و با استفاده از دستگاه های مخصوص شارژ کارتریج و استفاده از قطعات و تونرهای مرغوب به شما این اطمینان را می‌دهد کارتریج شما به عالی‌ترین نحو ممکن مثل روز اول شارژ می‌شود.

 

 

 

خدمات عالی
rating 10
یکی از با کیفیت ترین سایت هایی بود که در ایران دیدم و بسیار از خدمات شما خرسندم و از این بابت از شما تشکر می کنم
پاسخ: با کمال سپاس از شما دوست عزیز
قابل استفاده در دستگاه های
5200-5200dtn-5200tn

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: