محصولات پرفروش

اسکنر اسکنر اپسون EPSON WorkForce DS-520 Document Scanner
search
  • اسکنر اسکنر اپسون EPSON WorkForce DS-520 Document Scanner
  • اسکنر اسکنر اپسون EPSON WorkForce DS-520 Document Scanner
  • اسکنر اسکنر اپسون EPSON WorkForce DS-520 Document Scanner
  • اسکنر اسکنر اپسون EPSON WorkForce DS-520 Document Scanner
  • اسکنر اسکنر اپسون EPSON WorkForce DS-520 Document Scanner

اسکنر اپسون EPSON WorkForce DS-520 Document Scanner

این اسکن در هر دو سیاه و رنگ در 30ppm ساده و 60 ipm duplex.The DS-520 می تواند در طیف گسترده ای از فرمت ها، از کارت های کسب و کار به مقاله 8.5 "x 36" طولانی خوانده می شود. همچنین می تواند در صفحات تاشو بدون ورق حامل اسکن کند. یک فیدر اتوماتیک سند اتوماتیک ساخته شده در 50 ورق وجود دارد. چرخه کار روزانه 3،000 صفحه است.

تماس بگیرید : 02188944922
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 9/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

اسکنر WorkForce DS-520 انتخاب مناسب برای مدیریت اسناد تجاری است. با سرعت تا 30 ppm / 60 ipm1، این سازنده قدرتمند و جمع و جور همچنین دارای درایور TWAIN و ISIS® برای سازگاری بدون درز با نرم افزار مدیریت مدرن شما می باشد. پشته های صفحات سریع، از جمله ورق های تاشو و کارت های کسب و کار را اسکن کنید. یک صفحه نمایش 50 صفحه ای خودکار و فیدر قابل اعتماد دوباره صرفه جویی در وقت. علاوه بر این، کاربران می توانند به PDFs2 قابل جستجو یا به طور مستقیم به cloud3 اسکن کنند. هر کاری که انجام می دهید، ساده است - حتی تنظیمات رنگ و تصویر. و رابط شبکه اختیاری تا 100 ایستگاه کاری برای حداکثر بهره وری کار گروه متصل می شود.

کاربران می توانند از این اسکنر سند فشرده برای اسکن به فایل های قابل جستجو PDF استفاده کنند. این یک راه سریع برای دریافت فرم ها به طور مستقیم به ابر برای ذخیره سازی است. هر کاری که انجام می دهید، تنظیمات پیشرفته، حتی رنگ و تصویر ساده است. رابط شبکه اختیاری تا 100 ایستگاه کاری را متصل می کند تا بتوانید کار خود را برای بهره وری حداکثر کار گروهی به اشتراک بگذارید. با عملکرد قوی و طراحی جمع و جور، این ابزار موجب صرفه جویی در زمان و فضای کاری دسکتاپ شما می شود. این اسکنر اسکن رنگی اپسون DS520 حتی در اسکن کارت های کارت پلاستیکی سفت و سخت حتی در صورت تمیز کردن، بسیار خوب عمل می کند.

دستگاه WorkForce DS-520 ساخت شرکت اپسون یکی از اسکنرهای حرفه‌ای این شرکت است که برای اسکن اسناد در تعداد بالا به کار می‌رود. سینی این دستگاه تا 50 برگ را در خود می‌تواند جای دهد. سرکت اسکن هم با میزان 30 برگ در دقیقه انجام می‌شود. البته در نظر داشته باشید که این میزان از اسکن برای سایز a4 و وضوح 200 DPI است و بالاتر بردن وضوح از سرعت اسکن می‌کاهد. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در این اسکنر قابلیت دورو است. البته شاید اسکن دورو در دیگر دستگاه هم یافت شود منتها این دستگاه قادر است که عملیان اسکن دورو را در یک مرحله انجام دهد و کاغذ در درون دستگاه پشت‌ورو نمی‌شود. همچنین قابلیت تشخیص متن در این اسکنر تعبیه شده است که در اصطلاح ocr نامیده می‌شود. 

محصول بی نظیر
rating 9
یکی از با کیفیت ترین سایت هایی بود که در ایران دیدم و بسیار از خدمات شما خرسندم و از این بابت از شما تشکر می کنم
پاسخ: هدف ما رضایت شما عزیزان می باشد
نوع کاربری (توصیه شده) :
اداری-سازمانی
نوع اتصال:
USB 2.0
سرعت اسکن معمولی در دقیقه (دورو)
30برگ
حجم اسکن روزانه
3.000برگ
سرعت اسکن متن OCR
30برگ تک رنگ /30برگ رنگی
سازگار با سیستم عامل
windows.mac
حداکثر سایز اسکن ADF
218mm*914mm
حداقل سایز اسکن ADF
52mm*50.8mm
نوع سنسور اسکنر
CIS
کیفیت اسکن
DPI 600*600
عمق اسکن
48bits

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: