محصولات پرفروش

شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج کانن CANON EP25
search
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج کانن CANON EP25

شارژ کارتریج کانن CANON EP25

  • رنگ: مشکی

  • برند: Canon

  • شناسه: EP25

  • تکنولوژی: لیزری

  • کارکرد:2500 برگ

  • پرینترهای سازگار : LBP1210

شماره تماس 88944922-021

‎ریال900,000
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 10/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

شارژ کارتریج تونر لیزری مشکی کانن CANON EP25

کارتریج  CANON EP25با پرینترهای  LBP1210 سازگار است و این کارتریج می‌تواند 2500  صفحه را برای شما پرینت بگیرد البته اگر از قانون جهانی 5 درصد چاپ در صفحه پیروی کنید. شارژ کارتریج CANON EP25 یک کار تخصصی است ممکن است دوست داشته باشید کارتریج خود را در منزل یا محل کارتان شارژ کنید یا به کسانی بسپارید که کارتریج‌ها را در محل شارژ می‌کنند. پیشنهاد می‌کنم قبل از اینکه اقدام به این کار کنید تمام جوانب آن را در نظر بگیرید.

قیمت شارژ کارتریج  CANON EP25

قیمت شارژ  این کارتریج  قطعا از خرید یک کارتریج  نو ارزان‌تر است. پس نیازی نیست برای ارزان‌تر کردن و به صرفه‌تر بودن این کار دست به کارهای غیرحرفه‌ای بزنید. دستگاه لیزر قیمت بالایی دارد و شارژ کردن غیراصولی کارتریج می‌تواند باعث شود دستگاه لیزر شما آسیب جدی ببیند. پس باید کارتریج را اصولی شارژ کنید و فراموش نکنید تنها می‌توانید 5-4 بار کارتریج خود را شارژ کنید نه بیشتر!  

طریقه شارژ کارتریج CANON EP25

تونر یا پودری که در کارتریج خود می‌ریزید یک ماده سرطان زاست. مراقب باشید دستگاه کارتریج شما در محلی که مخصوص این کار نیست باز نشود چون با این کار غیرحرفه‌ای باعث می‌شوید سلامت خود و اطرافیانتان به خطر بیفتد. از طرفی اگر کارتریج قبل از شارژ شدن کاملا تمیز نشود قطعات آن دچار فرسودگی شده و هنگام پرینت گرفتن ممکن است به دستگاه لیزر شما صدمه بزند. برای اینکه به این مسئله دچار نشوید باید بدانید کارتریج‌ها تنها با مکنده‌های پیشرفته کاملا تمیز می‌شوند.

محصول بی نظیر
rating 10
خدمات پس از فروش و نحوه برخورد همکارانتان بسیار محترمانه و با دقت بود و امیدوارم همواره در پیشبرد اهداف خود موفق باشید
پاسخ: با کمال سپاس از شما دوست عزیز
قابل استفاده در دستگاه های
LBP1210

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: