محصولات پرفروش

شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج کانن CANON 708
search
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج کانن CANON 708
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج کانن CANON 708

شارژ کارتریج کانن CANON 708

  • برند: Canon   

  • تکنولوژی: لیزری مشکی

  • رنگ: مشکی (black)

  • کارکرد : 2500 برگ

  • شناسه : 708

  • پرینترهای سازگار : LBP3300 - LBP3360

شماره تماس 88944922-021

‎ریال900,000
تعداد
قابل استفاده در دستگاه های
LBP3300 - LBP3360

شارژ کارتریج تونر لیزری مشکی 708 CANON

پرینترهای کانن که خاصیت لیزری دارند اغلب قابل شارژ هستند.کارتریج 708 از جمله کارتریج‌های پر استفاده در این سری پرینترها می‌باشد. این پرینترها که اغلب لیزری و سیاه سفید هستند قابلیت پرینت با کیفیت بالا را دارند. این پرینترها علاوه بر سرعت بالا دارای کیفیت پرینت مناسب و خوبی هستند. سری پرینترهای کانن در مدل‌های  LBP3300 - LBP3360 از جمله پرینترهایی هستند که کارتریج آن‌ها از این مدل می‌باشد.

نکات مهم در زمان شارژ تونر 708 کانن

در زمان شارژ تونر 708 کانن شما باید به نکات ریزی توجه داشته باشید. شارژ کارتریج و تعویض مواد مصرفی پرینترها به صورت تخصصی باید انجام گردد و نکاتی باید در این زمینه شارژ کارتریج کانن رعایت شود. کیفیت تونری که در داخل کارتریج پر می‌شود باید اصل باشد. هرچه تونر با کیفیت‌تر و مرغوب‌تر باشد موجب می‌گردد تا کیفیت چاپ نیز بالا رود. بعد از شارژ کارتریج می‌بایست توجه داشته باشید که صدای اضافی پرینتر شما نداشته باشد. قبل از هر چیزی در نظر داشته ‌باشید که شارژ کارتریج باید به دست متخصصان شارژ انجام شود تا خسارتی به دستگاه و کارتریج شما وارد نشود.

کارتریج‌ها تا چند بار شارژ می‌شوند؟

این موضوع کاملا بستگی به نوع کارتریج دارد که به طور معمول بین 4 الی 5 بار شارژ می‌شود ولی باید دقت کنیم شارژ بیش از 5 بار موجب فرسوده شدن قطعات کارتریج می‌شود و امکان دارد بعد‌ها برای شما خرج بیشتری در بربگیرد.

شارژ کارتریج در محل مضر است

این جمله کاملا درست است، باید توجه داشت که خالی کردن مخزن تونر توسط دستگاه‌های مکنده صورت می‌گیرد که این دستگاه فقط در کارگاه‌های مخصوص موجوده پس این کار در محل جایز نیست زیرا تمام تونری که در داخل مخزن کارتریج وجود دارد با خارج شدن از کارتریج سلامت شما و کسی که کارتریج شما را شارژ می‌کند در خطر می‌اندازد . شما می‌توانید با خیال راحت کارتریج خود را به کسی که می‌خواهد کارتریج شما را شارژ کند بسپارید دنیای‌کارتریج، کارتریج شما را با ضمانت شارژ می‌کند و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص شارژ کارتریج و استفاده از قطعات و تونرهای مرغوب به شما این اطمینان را می‌دهد کارتریج شما به عالی‌ترین نحو ممکن مثل روز اول شارژ می‌شود.

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: