محصولات پرفروش

شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 82X
search
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 82X

شارژ کارتریج اچ پی HP 82X

  • برند: HP   

  • تکنولوژی: لیزری مشکی

  • رنگ: مشکی (black)

  • کارکرد : 20000 برگ

  • شناسه : C4182X

  • پرینترهای سازگار : 8100 - 8150

 

شماره تماس 88944922-021

‎ریال6,500,000
تعداد
قابل استفاده در دستگاه های
8100 - 8150

شارژ کارتریج HP 82X
این کارتریج با دستگاه‌های پرینتر  8100 - 8150 سازگاری دارد . در تولید این کارتریج طراحی جدیدی بکار گرفته شده که می‌توانند چاپ را کیفیت بسیار مطلوبی ارائه بدهند، این کارتریج پس از شارژ به راحتی می‌تواند 18000 صفحه را در کیفیت بالا چاپ کند. کارتریج مورد نظر از نوع غیر اورجینال (طرح فابریک) و Grade A  است که از نظر کیفیت چاپ مناسب بوده و در صورت اتمام شارژ آن، دوباره قابل شارژ می‌‌باشد، اما باید دقت داشت که تمامی کارتریج‌ها فقط 4 الی 5 بار قابلیت شارژ شدن دارند نه بیشتر زیرا بیشتر شارژ کردن آنها باعث فرسوده شدن قطعات کارتریج و در نتیجه هزینه بیشتر برای شما می‌شود.

قیمت شارژ کارتریج HP 82X

قیمت شارژ کارتریج HP 82X قطعا از خرید یک کارتریج HP 82X نو ارزان تر است. پس نیازی نیست برای ارزان تر کردن و به صرفه تر بودن این کار دست به کارهای غیر حرفه ای بزنید. دستگاه لیزر قیمت بالایی دارد و شارژ کردن غیر اصولی کارتریج HP 82X می‌تواند باعث شود دستگاه لیزر شما آسیب جدی ببیند.  

شارژ کارتریج در محل مضر است

این جمله کاملا درست است، باید توجه داشت که خالی کردن مخزن تونر توسط دستگاه‌های مکنده صورت می‌گیرد که این دستگاه فقط در کارگاه‌های مخصوص موجوده پس این کار در محل جایز نیست زیرا تمام تونری که در داخل مخزن کارتریج وجود دارد با خارج شدن از کارتریج سلامت شما و کسی که کارتریج شما را شارژ می‌کند در خطر می‌اندازد . شما می‌توانید با خیال راحت کارتریج خود را به کسی که می‌خواهد کارتریج شما را شارژ کند بسپارید دنیای‌کارتریج، کارتریج شما را با ضمانت شارژ می‌کند و با استفاده از دستگاه های مخصوص شارژ کارتریج و استفاده از قطعات و تونرهای مرغوب به شما این اطمینان را می‌دهد کارتریج شما به عالی‌ترین نحو ممکن مثل روز اول شارژ می‌شود.

 

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: