محصولات پرفروش

شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 80A
search
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 80A

شارژ کارتریج اچ پی HP 80A

  • برند: HP    

  • تکنولوژی: لیزری مشکی

  • رنگ: مشکی (black) 

  • کارکرد :۲۷۰۰ برگ

  • شناسه : CF۲۸۰A

  • پرینترهای سازگار : M۴۰۱a - M۴۰۱dw - M۴۰۱dn - M۴۰۱dne - M۴۲۵dw - M۴۲۵dn -  M۴۰۱d

 

شماره تماس 88944922-021

‎ریال700,000
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 10/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

شارژ کارتریج اچ پی HP 80A

کارتریج HP 80A از مواد درجه یک (Grade A) تولید می‌شود و می تواند تا 2700 برگ کاغذ را به خوبی چاپ کند. این کارتریج قابل شارژ بوده و می‌تواند تا چندین بار شارژ شود. در بازار ماشین های اداری آنرا با نام 80A  با کد فنیCF۲۸۰A می‌شناسند.

توصیه‌هایی برای شارژ کارتریج

قبل از شارژ کارتریج، توجه داشته باشید که کارتریج تونر موردنظرتان قابل شارژ باشد. برخی کارتریج‌ها قابل شارژ نیستند. همچنین در صورت اینکه کارتریجی را چند بار شارژ کرده باشید، امکان دارد عمرش به پایان رسیده باشد. کارتریج لیزری در دو نوع اصل و طرح اصل در بازار وجود دارد. کیفیت چاپ در کارتریج تونر اصل بسیار بالاتر از مدل طرح اصل است. با این حال کارتریج تونر طرح اورجینال از لحاظ کیفیت درجه‌بندی دارد و شبیه کارتریج اصل تولید می‌شود. در صورت استفاده از کارتریج تونر اصل، برای شارژ تونر آن دقت داشته باشید و به روش‌های استاندارد آن را شارژ کنید.

شارژ کارتریج  HP 80A

شما می توانید تونر کارتریج های لیزری را خریده و خودتان برای شارژ کارتریج HP 80A اقدام کنید، اما انجام این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود، چون شما با شارژ ناصحیح کارتریج، ممکن است علاوه بر صدمه به سلامتی خودتان به پرینتر خود نیز آسیب برسانید. هر زمان که قصد کارتریج HP 80A را داشتید، با مراجعه به مراکز معتبر، این کار را انجام دهید تا از بروز خطرات جانبی هم جلوگیری کرده باشید.

نکته بسیار مهم در رابطه با شارژ کارتریج‌ها

یکی از مهم ترین خدماتی که دنیای‌کارتریج برای شارژ HP 80A و تمامیه کارتریج‌ها انجام می‌دهد این است که کارتریج شما را بعد از شارژ، تست کرده و حتی اگر در صورت لزوم قطعاتی عوض شده‌باشد آنها را به همراه کارتریج شارژ شده ارسال می‌کنیم.

خدمات عالی
rating 10
محصولاتی جدید و به روز از برترین فروشندگان باعث شده تا سایتتون یکی از سایت های مورد علاقه من باشد و ازتون سپاس گزارم
پاسخ: هدف ما رضایت شما عزیزان می باشد
قابل استفاده در دستگاه های
M۴۰۱a - M۴۰۱dw - M۴۰۱dn - M۴۰۱dne - M۴۲۵dw - M۴۲۵dn - M۴۰۱d

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: