محصولات پرفروش

شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 53A
search
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 53A
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 53A
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 53A
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 53A

شارژ کارتریج اچ پی HP 53A

  • برند: HP   

  • تکنولوژی: لیزری مشکی

  • رنگ: مشکی (black)

  • کارکرد : 3000 برگ

  • شناسه : Q7553A

  • پرینترهای سازگار : 2727 - 2015 - 2014

 

شماره تماس 88944922-021

‎ریال700,000
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 9/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

شارژ کارتریج تونر لیزری مشکی اچ پی HP 53A

کارتریج تونر لیزری مشکی HP 53A، می تواند قبل از اقدام به شارژ مجدد، حدودا ظرفیت 2000 تا 3000 برگ را با چاپ واضح و با کیفیت به شما ارائه دهد. پس از شارژ مجدد این کاتریج تونر تا چندین بار قابل شارژ بوده و پس از آن کیفیت چاپ پایین آمده و قطعات کارتریج با استفاده مکرر، فرسوده می شوند. معمولا می بایست بعد از 4 یا 5 بار شارژ، اقدام به خرید کارتریج تونر لیزری اچ پی HP 53A نمایید تا کیفیت اولیه را در چاپ های خود به دست آورید.

قیمت کارتریج HP 53A

اگر شما قصد خرید کارتریج اصلی را برای پرینتر خود داشته باشید، تقریبا هزینه بالایی را متحمل خواهید شد، اما خوب است این را بدانید که با پرداخت حدودا یک سوم قیمت کارتریج اصلی، شما می‌توانید کارتریجی درجه یک تهیه کنید و همان نتیجه‌ای را کسب خواهید کرد که کارتریج اصلی در اختیارتان می‌گذارد. بنابراین نگرانی‌های خود را برای خراب شدن دستگاه کنار گذاشته و برای خرید و شارژ کارتریج HP 53A طرح درجه یک، با کارشناسان دنیای‌کارتریج تماس بگیرید.

روش‌های شارژ کارتریج HP 53A

کارتریج‌ها در هر نوعی (تونری و جوهری) بعد از گذشت مدتی و استفاده از آن، باید شارژ شوند. البته باید توجه داشته باشید که کارتریج مورد نظرتان قابلیت شارژ را داشته باشد. همچنین اگر چندین بار، کارتریج را شارژ کرده باشید، ممکن دیگر قابل استفاده نباشد و باید نسبت به تهیه کارتریج دیگر اقدام کنید. کارتریج تونر در دو مدل اورجینال و طرح اورجینال در بازار به فروش می‌رسد. کیفیت کارتریج تونر اصل بالاتر از کارتریج طرح است و به همین دلیل، هنگام شارژ باید دقت داشته باشید و آن را به روش‌های استاندارد شارژ کنید.

شارژ کارتریج توسط خودتان

در صورت داشتن مهارت لازم و ابزار کافی، می‌توانید کارتریج HP 53A را خودتان شارژ کنید. به یاد داشته باشید کوچک‌ترین صدمه به قطعه‌های داخلی کارتریج، آن را از کار می‌اندازد و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. در نتیجه اگر دانش و مهارت کافی در این زمینه را ندارید، شارژ کارتریج را به دست متخصص بسپارید. به غیر از مهارت، به ابزار و قطعه‌هایی مثل پیچ گوشتی، دستکش، انبر، دستمال، فرچه، تونر مخصوص کارتریج، چیپست و درام برای شارژ کارتریج نیاز دارید. به طور مثال بعد از شارژ کارتریج باید چیپست را تعویض کنید. در صورتی که این قطعه را تعویض نکنید، پرینتر کارتریج را نمی‌شناسد.

 

محصول بی نظیر
rating 9
خدمات پس از فروش و نحوه برخورد همکارانتان بسیار محترمانه و با دقت بود و امیدوارم همواره در پیشبرد اهداف خود موفق باشید
پاسخ: هدف ما رضایت شما عزیزان می باشد
قابل استفاده در دستگاه های
2727 - 2015 - 2014

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: