محصولات پرفروش

شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 24A
search
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 24A

شارژ کارتریج اچ پی HP 24A

  • برند: HP    

  • تکنولوژی: لیزری مشکی

  • رنگ: مشکی (black)

  • کارکرد : 2500 برگ

  • شناسه : Q2624A

  • پرینترهای سازگار : 1150

 

شماره تماس 88944922-021

‎ریال2,000,000
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 10/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

کارتریج تونر مشکی اچ پی HP 24A

این کارتریج، از نوع کارتریج‎‌های تولید شده بصورت درجه یک (Grade A) بوده و با ضمانت تعویض عرضه می‌شود. کد فنی آن Q2624A و با کد عمومی 24A در بازار شناخته می‌شود. کارکرد چاپ کارتریج 2500 برگ کاغذ است و پس از اتمام تونر، دوباره قابل شارژ است.

قیمت شارژ کارتریج HP 24A

قیمت شارژ کارتریج HP 24A قطعا از خرید یک کارتریج HP 24A نو ارزان تر است. پس نیازی نیست برای ارزان تر کردن و به صرفه تر بودن این کار دست به کارهای غیر حرفه ای بزنید. دستگاه لیزر قیمت بالایی دارد و شارژ کردن غیر اصولی کارتریج HP 24A می تواند باعث شود دستگاه لیزر شما آسیب جدی ببیند. کارتریج HP 24A را اصولی شارژ کنید و فراموش نکنید تنها می توانید 5-4 بار کارتریج HP 24A خود را شارژ کنید نه بیشتر ! حداکثر بعد از 5-4 بار شارژ کارتریج HP 24A باید یک کارتریج HP 24A نو بخرید تا مطمئن باشید دستگاه لیزرتان آسیب نمی بیند.

شارژ کارتریج  HP 24A

شما به عنوان یک کاربر پرینتر، شاید طریقه شارژ کارتریج را بلد باشید، اما ممکن است از اندازه استاندارد ریختن تونر آگاه نباشید. بد نیست بدانید وقتی مقدار تونر در کارتریج زیاد باشد، زمینه‌های تونر ریزی فراهم می‌شود و قطعات دستگاه پرینتر خراب می‌شود. همین طور تمیز شدن تونر قدیمی از کارتریج مورد دیگری است که توسط دستگاه مکنده انجام می‌شود و به قطع شما این دستگاه را در اختیار ندارید. پس بهتر است برای انجام شارژ کارتریج HP 24A از مرکزی کمک بگیرید که به این دستگاه مجهز باشد. البته اصلا موضوع سلامتی خود را دست کم نگیرید، در صورتی که شما کارتریج را در منزل یا محل کار باز کنید، نمی‌توانید ذرات تونر که حاوی مواد سرطان‌زا هستند را مهار کرده و مانع ورود آن به بدن خود شوید؛ پس سلامتی مقوله مهمی است که شاید از دید کاربران پرینتر پنهان مانده باشد، اما بهتر است که نکات لازم در این زمینه رعایت شود. حتی بهتر است از تکنسین‌هایی که برای شارژ کارتریج HP به محل مورد نظر شما می‌آیند، کمک نگیرید. 

 

 

 

بهترین پشتیبانی
rating 10
خدمات پس از فروش و نحوه برخورد همکارانتان بسیار محترمانه و با دقت بود و امیدوارم همواره در پیشبرد اهداف خود موفق باشید
پاسخ: با کمال سپاس از شما دوست عزیز
قابل استفاده در دستگاه های
1150

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: