محصولات پرفروش

شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 35A
search
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 35A
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 35A
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 35A
  • شارژ و تعمیرات شارژ کارتریج اچ پی HP 35A

شارژ کارتریج اچ پی HP 35A

  • برند: HP    

  • تکنولوژی: لیزری مشکی

  • رنگ: مشکی (black) 

  • کارکرد : 1500 برگ

  • شناسه : CB435A

  • پرینترهای سازگار : 1005 - 1006

 

شماره تماس 88944922-021

‎ریال700,000
تعداد
قابل استفاده در دستگاه های
1005-1006

شارژ کارتریج لیزری مشکی اچ پی 35A

یکی از پر مصرف ترین کارتریج‌هایی که در بازار موجود است کارتریج اچ پی35A  است . از نکات مثبت این کارتریج قابل بازیافت بودن و امکان شارژ دوباره ی آن است . کارتریج اچ پی 35A  قابل استفاده در پرینترهای اچ پی 1005-1006 است . بیشتر این کارتریج را با نام پرینترش یعنی HP1006 می‌شناسند . حتما برای شما نیز این اتفاق رخ داده است که مخزن کارتریج شما پر از تونر است ولی در حالت چاپ بسیار ضعیف است . این مورد می‌تواند به خرابی قطعات کارتریج شما مربوط شود و باید حتما قطعه یا قطعاتی از کارتریج شما تعویض گردد . با تمام شدن تونر ، هر کارتریجی نیاز به شارژ دارد . استفاده از قطعات و تونر اورجینال از وظایف مهم شارژی کار است . نکته ای بسیار مهم در شارژ کارتریج این است که نباید کارتریج شما بیش از پنج مرتبه شارژ شود آن هم به این دلیل که می‌تواند به پرینتر شما آسیب بزند .  بهترین راه این است که بعد از چندین مرتبه شارژ کارتریج نو خریداری کنید تا به سلامت پرینتر و کارتریج خود آسیب نزنید. کارتریج اچ پی  35A باید بعد از هر شارژ 1500 برگ برای شما پرینت بگیرد .

کارتریج اصلی HP 35A مشکی

کارتریج اصلی، کارتریجی است که توسط کارخانه سازنده دستگاه پرینتر یا کپی تولید و با هولوگرام اصلی روانه بازار می‌گردد. این نوع کارتریج اگرچه با کیفیت خوب و سازگار با دستگاه می‌باشد اما هزینه زیادی را به کاربر تحمیل می‌نماید. کارتریج اصلی برای چاپ های با کیفیت و با قابلیت ماندگاری بالا مناسب است.

کارتریج طرح(غیر اورجینال)

کارتریج طرح، کارتریجی است که توسط شرکت‌های غیر سازنده پرینتر و کپی تولید می‌شوند که کلیه قطعات آن تولید اول هستند. این کارتریج‌ها اگرچه با کیفیت کاتریج اصلی فاصله دارند اما از نظر هزینه برای کاربر مقرون به صرفه بوده و قابلیت شارژ مجدد خواهند داشت.

سایت دنیای‌کارتریج با هدف جلب رضایت مشتری از نظر هزینه و کیفیت هر دو نوع کارتریج (اصلی و طرح) را به مشتری ارائه می‌نماید. لازم به ذکر است که کارتریج های غیراورجینال که توسط دنیای‌کارتریج عرضه می‌گردد دارای کیفیت عالی (درجه عالی Grade A) می باشند. کارتریج‌های طرحی که توسط دنیای‌کارتریج ارائه می‌گردند از گارانتی تعویض برخوردار هستند و همچنین قابلیت شارژشدن تا 4 الی 5 مرتبه را نیز داد.

 

 

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: