فقط آنلاین

کارتریج قرمز اچ پی لیزری HP 503A MAGENTA Q7583A

با استفاده از کارتریج قرمز اچ پی لیزری چاپ سیاه و سفید شارپ و رنگ های درخشان، سریع و آسان است. تونر جدید HP ColorSphere برای بهینه سازی کیفیت و قابلیت اطمینان  چاپ تنظیم شده است. چاپ عکس با کیفیت بسیار بالا آسان است، هنگام چاپ عکس با استفاده از کارتریج قرمز اچ پی لیزری ارزش واقعی چاپ مشخص است.

تلفن تماس 88944922-021

جزییات بیشتر

لیزر رنگی اچ پی HP

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

برند تولید کنندهHP
ارتفاع205mm
عرض430mm
عمق120mm
وزن1.5kg
قابل استفاده در دستگاه هایCP3505 - 3800
رنگقرمز
تکنولوژی چاپلیزری
عملکرد چاپ6000 برگ رنگی

اطلاعات بیشتر

کارتریج (تونر) اچ پی لیزری قرمز  CARTRIDGE HP 503A Q7583A MAGENTA LASERJET TONER - تعداد توانایی چاپ 6000برگ- قرمز- لیزری

تکنولوژی با فناوری جدید HP ColorSphere تطبیق یافته و طیف وسیعی از رنگ های درخشان را برای چاپ عکس با کیفیت بالا ارائه می کند که ایده های شما را به زندگی می دهد.

تونر HP ColorSphere سریع ، آسان و با کیفیت بالا چاپ می کند. تکنولوژی HP Smart در لوازم HP با چاپگر ارتباط برقرار می کند تا مواد مورد نیاز را به یک سفارش واحد تحکیم کند. نمایندگی فروش و سفارش را به صورت آنلاین انجام دهید.

فن آوری HP Smart  به ویژگی های منحصر به فرد جدید تونر ColorSphere HP متصل شده است و کارتریج ها و چاپگر را قادر می سازد که تنظیماتی را انجام دهند که کیفیت چاپ و قابلیت اطمینان را بهینه سازی کنند. نتایج بدون دردسر صرفه جویی در وقت، ارزش این کارتریج بالامی برد.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

CP3505 - 3800

نظرات