فقط آنلاین

کارتریج قرمز اچ پی لیزری HP 502A MAGENTA Q6473A

کارتریج قرمز اچ پی لیزری  دارای نتایج سریع، آسان و درخشان است. تونر جدید HP ColorSphere برای بهینه سازی کیفیت و قابلیت اطمینان سیستم چاپ تنظیم شده است. چاپ بدون عکس با کیفیت بسیار بالا آسان است، هنگام چاپ عکس با استفاده از کارتریج قرمز اچ پی لیزری ارزش واقعی چاپ مشخص است.

تلفن تماس 88944922-021

جزییات بیشتر

لیزر رنگی اچ پی HP

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

برند تولید کنندهHP
ارتفاع205mm
عرض430mm
عمق120mm
وزن1.5kg
قابل استفاده در دستگاه های3600
رنگقرمز
تکنولوژی چاپلیزری
عملکرد چاپ4000 برگ رنگی

اطلاعات بیشتر

کارتریج (تونر) اچ پی لیزری قرمز  CARTRIDGE HP 502A Q6473A MAGENTA LASERJET TONER - تعداد توانایی چاپ 4000برگ- قرمز- لیزری

تکنولوژی با فناوری جدید HP ColorSphere تطبیق یافته و طیف وسیعی از رنگ های درخشان را برای چاپ عکس با کیفیت بالا ارائه می کند که ایده های شما را به زندگی می دهد.

تونر HP ColorSphere سریع ، آسان و با کیفیت بالا چاپ می کند. تکنولوژی HP Smart در لوازم HP با چاپگر ارتباط برقرار می کند تا مواد مورد نیاز را به یک سفارش واحد تحکیم کند. نمایندگی فروش و سفارش را به صورت آنلاین انجام دهید.

فن آوری HP Smart  به ویژگی های منحصر به فرد جدید تونر ColorSphere HP متصل شده است و کارتریج ها و چاپگر را قادر می سازد که تنظیماتی را انجام دهند که کیفیت چاپ و قابلیت اطمینان را بهینه سازی کنند. نتایج بدون دردسر صرفه جویی در وقت، ارزش این کارتریج بالامی برد.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

3600

نظرات