محصولات پرفروش

جوهر افشان کانن Canon کارتریج سرخ کانن CANON CLI 8 RED
search
  • جوهر افشان کانن Canon کارتریج سرخ کانن CANON CLI 8 RED
  • جوهر افشان کانن Canon کارتریج سرخ کانن CANON CLI 8 RED

کارتریج سرخ کانن CANON CLI 8 RED

این کارتریج  دارای بالاترین استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان است. شما می توانید مطمئن باشید که گرفتن بهترین جوهر کارتریج برای پرینتر جوهر افشان خود را با قیمت مناسب می توانید برای کارتریج  تهیه نمایید.با کارتریج اصلی Canon ، مطمئن شوید که بهترین عملکرد و چاپ تصاویر مناسب را از چاپگر Canon خودتان انجام دهید.

 

 

تلفن تماس 88944922-021

تماس بگیرید : 02188944922
تعداد
ارتفاع
1.2inch
عرض
5.5inch
عمق
4inch
وزن
22.6g
قابل استفاده در دستگاه های
PRO9000
برند تولید کننده
canon
مدل محصول
CNMCLI8R
رنگ
قرمز
عملکرد چاپ
450 برگ

کارتریج سرخ کانن (کنن) فابریک cartridge canon cli 8 R RED - جوهر افشان - سرخ - 13میل

canon cli 8 R RED - جوهر افشان - سرخ - 13میل

با استفاده از این مخازن تک جوهر شما می توانید ضایعات را کاهش داده و صرفه جویی در هزینه خود را تنها با جایگزینی رنگ  اجرا کنید.

با شش کارتریج منحصر به فرد کانن چاپ تصاویر واقعی و متن با کیفیت با استفاده از جوهر اصلی به چاپ می رسد. لذت بردن از رنگ های غنی و سازگار با مقاومت بسیار محکم را می توانید با این کارتریج تجربه نمایید.عکس ها و اسناد شما می تواند تا سالهای آینده همچنان زیبا بماند.

 کارتریج های کانن برای استفاده از جوهر کارآمد طراحی شده و می توانند پول شما را ذخیره کنند. طرح های نوآورانه از جوهر، کارتریج و چاپگر به طور موثر از کارتریج به صفحه خود حرکت می کنند تا از خرید خود بیشترین بهره را ببرید.

این کارتریج به گونه ای طراحی شده که به راحتی نصب می شود و دارای رنگ مخصوص  کانن است برای کیفیت بالا و دوام آن. این دستگاه مقاوم در برابر لکه می باشد و متن با کیفیت حرفه ای را به نمایش میگذارد. همچنین این کارتریج با تکنولوژی طراحی شده تا بتواند نیازهای کاربران را به خوبی رفع نماید.

قابل استفاده در دستگاه کانن :

PRO9000

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: