محصولات پرفروش

جوهر افشان کانن Canon کارتریج آبی روشن کانن CANON CLI 8 PC
search
  • جوهر افشان کانن Canon کارتریج آبی روشن کانن CANON CLI 8 PC
  • جوهر افشان کانن Canon کارتریج آبی روشن کانن CANON CLI 8 PC

کارتریج آبی روشن کانن CANON CLI 8 PC

این کارتریج Canon  دارای بالاترین استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان است. شما می توانید مطمئن باشید که گرفتن بهترین جوهر کارتریج برای پرینتر جوهر افشان خود را با قیمت مناسب می توانید برای کارتریج خود تهیه نمایید.با کارتریج اصلی Canon ، مطمئن شوید که بهترین عملکرد و چاپ تصاویر مناسب را از چاپگر Canon خودتان انجام دهید.

‎ریال3,000,000
طرح فابریک شرکتی ( گارانتی دنیای کارتریج )
تعداد
ارتفاع
1.2inch
عرض
1.2inch
عمق
4inch
وزن
10g
قابل استفاده در دستگاه های
ip6600- ip6700- pro9000- mp960- mp970
برند تولید کننده
canon
مدل تونرکارتریج
CNMCLI8PC

کارتریج آبی روشن کانن (کنن)  cartridge canon cli 8 PC - جوهر افشان - آبی روشن - 13میل

با شش کارتریج منحصر به فرد کانن چاپ تصاویر واقعی و متن با کیفیت با استفاده از جوهر اصلی به چاپ می رسد. لذت بردن از رنگ های غنی و سازگار با مقاومت بسیار محکم را می توانید با این کارتریج تجربه نمایید.عکس ها و اسناد شما می تواند تا سالهای آینده همچنان زیبا بماند.

کارتریج های کانن برای استفاده از جوهر کارآمد طراحی شده و می توانند پول شما را ذخیره کنند. طرح های نوآورانه از جوهر، کارتریج و چاپگر به طور موثر از کارتریج به صفحه خود حرکت می کنند تا از خرید خود بیشترین بهره را ببرید.

این کارتریج به گونه ای طراحی شده که به راحتی نصب می شود و دارای رنگ مخصوص  کانن است برای کیفیت بالا و دوام آن. این دستگاه مقاوم در برابر لکه می باشد و متن با کیفیت حرفه ای را به نمایش میگذارد. همچنین این کارتریج با تکنولوژی طراحی شده تا بتواند نیازهای کاربران را به خوبی رفع نماید.

 

قابل استفاده در دستگاه کانن :

ip6600- ip6700- pro9000- mp960- mp970

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: