فقط آنلاین

هد پلاتر آبی اچ پی HP 80 Cyan DesignJet Printhead and Printhead Cleaner C4821A

  • تلفن تماس 88944922-021
HP 80 Headheads و Cleaners برای کار با HP 80 Ink Cartridges به عنوان بخشی از سیستم جوهر مدولار طراحی شده اند که به سرعت چاپ را به صورت خودکار ارائه می دهد. تمیزکننده چاپگر، عمر و عملکرد چاپگر را حفظ می کند.

جزییات بیشتر

هد ( پلاتر | پرینتر )

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

قابل استفاده در دستگاه های 1050c Plus , 1050c ,1055cm ,1055cm Plus

اطلاعات بیشتر

فن آوری پیشرفته جوهر افشان HP مناسب برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی، از چاپ اسناد متنی ساده به تولید گرافیک پیچیده  در تمام انواع و اندازه کاغذ، فیلم، پارچه، و دیگر رسانه ها. همه کاره بودن و مقرون به صرفه بودن تکنولوژی جوهر افشان باعث می شود که این گزینه ایده آل برای مصرف کنندگان آگاه امروز ارزشمند باشد. HP با ارائه فرمول های جوهر انفرادی، چاپگرهای قابل ثبت و انواع مختلفی از رسانه های سازگار، HP راه حل های چاپ جوهر افشان یکپارچه را فراهم می کند که سریع و اقتصادی به تولید رنگ کم کیفیت و با کیفیت می پردازند.

این چاپگر HP دارای عملکرد صفحات حدود 4،400 صفحه است.چاپگرها و کارتریج های جوهر را با استفاده از چاپگرها و جوهر می سنجند و به طور خودکار با چاپگر کار می کنند تا خطوط سیاه و رنگ دقیق و پرینت های رنگی با کیفیت بالا، نقشه ها و گرافیک را هر بار چاپ کنید.

با داشتن سطح استثنایی از وضوح، هرگز نگران نباشید حتی هنگام چاپ تصاویر پیچیده و تونیک ظریف. این باعث می شود که این چاپگر، راه حل مناسب برای چاپ پوسترهای با کیفیت بالا یا سایر موارد گرافیکی باشد.

هد پلاتر آبی اچ پی HP 80 Cyan DesignJet Printhead and Printhead Cleaner C4821A - - آبی - پلاتر

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

1050c Plus , 1050c ,1055cm ,1055cm Plus  

 

نظرات