محصولات پرفروش

تجهیزات فروشگاهـی کاغذخردکن Fellowes Powershred 73Ci
search
  • تجهیزات فروشگاهـی کاغذخردکن Fellowes Powershred 73Ci
  • تجهیزات فروشگاهـی کاغذخردکن Fellowes Powershred 73Ci
  • تجهیزات فروشگاهـی کاغذخردکن Fellowes Powershred 73Ci

کاغذخردکن Fellowes Powershred 73Ci

  • برند: POWERSHRED 73Ci
  • سطح امنیتی: 4
  • نوع برش : رشته ای
  • ظرفیت ورودی : 12 کاغذ 
  • خردکن CD 
تماس بگیرید : 02188944922
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 9/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

کاغذخردکن Fellowes Powershred 73Ci

در ارگان نظامی و بسیاری از اداره ها روزانه حجم زیادی از کاغذ ها تولید می شوند که پس از استفاده برای رعایت مسائل امنیتی نیاز به امحا و نابود شدن دارند، چنانچه حجم چنین کاغذ هایی زیاد باشد برای معدوم کردن آن ها باید یک دستگاه کاغذ خردکن وجود داشته باشد.

البته تنها اداره ها نیستند که به چنین دستگاهی نیازمندند، چنانچه شخصی هم دارای اسنادی با اطلاعات مهم باشد که امکان فاش یا مورد سوء استفاده قرار گرفتن آن ها وجود دارد، لازم است از کاغذ خردکن خانگی استفاده نماید.

در شهرداری ها حتی مساجد، دانشگاه ها و بیشتر ارگان ها کاغذ خردکن را به کار می گیرند با این هدف که کاغذ های حاوی اطلاعات محرمانه را به کلی پودر و خرد نمایند. 

دستگاه کاغذ خرد کن فلوز مدل POWERSHRED 73CI، دارای وزن 8.61 کیلوگرم است که به صورت پودری انواع کاغذ ها را برش می دهد، بنابراین این تصور که انواع کاغذ خردکن ها تنها می توانند کاغذ را رشته ای کنند اشتباه است و در این میان برخی دستگاه ها کاغذ ها را به صورت پودری تحویل می دهند.

سایز برش این دستگاه به عنوان یکی از بهترین کاغذ خردکن ها 4x38 است. این دستگاه کاغذ خرد کن که تولید شده توسط برند معروف فلوز (Fellowes) می باشد، وسیله ای است بی نظیر جهت معدوم نمودن اسناد رسمی و اطلاعات محرمانه؛ ظرفیت ورودی آن معادل 12 کاغذ است و حجم مخزنش برابر 22.71 لیتر.

زمانی که قرار است کاغذ های محرمانه زیادی را خرد نمایید استفاده از دستگاهی با قدرت بالا اجتناب ناپذیر می گردد، دستگاهی که بتواند به صورت اتوماتیک و بدون صدا خرد کردن را آغاز نماید و اتوماتیک نیز به این فرآیند خاتمه دهد.

دستگاه کاغذ خرد کن فلوز مدل POWERSHRED 73CI، حاوی قابلیتی تحت نام Jam Proof است که سبب می شود فرآیند خرد کردن کاملا صحیح و بدون هیچ توقف و یا گیر افتادن کاغذ صورت بگیرد.

از آن جا که لمس دستگاه کاغذ خرد کن فلوز مدل POWERSHRED 73CI می تواند خطرآفرین باشد و عواقب جبران ناپذیری را به همراه بیاورد، در این دستگاه از تکنولوژی safeSense استفاده شده که سبب می شود به محض برخورد دست با دستگاه، به طور خودکار خاموش گردد.

کاغذ خرد کن فلوز مدل POWERSH RED 73CI، نه تنها قادر است کاغذ ها را معدوم نماید بلکه می تواند مواردی از قبیل CD و DVD را نیز خرد کرده و غیر قابل استفاده کند.

بنابراین یک مخزن این دستگاه را به کاغذ اختصاص می دهند و دیگری را برای دیسک های نوری لحاظ می کنند.

در پایان اضافه نماییم که یک صفحه نمایش LED روی کاغذ خرد کن فلوز مدل POWERSHRED 73CI، تعبیه شده که به شما نشان می دهد مخزن چقدر فضای خالی دارد.

کاغذخردکن Fellowes Powershred 73Ci
بهترین پشتیبانی
rating 9
یکی از با کیفیت ترین سایت هایی بود که در ایران دیدم و بسیار از خدمات شما خرسندم و از این بابت از شما تشکر می کنم
پاسخ: هدف ما رضایت شما عزیزان می باشد
رنگ
مشکی
وزن
8610 g
ابعاد
53.9 × 39.4 × 28.7 cm
مدل محصول
73Ci
ُسایز برش
4 × 38 میلی متر
ظرفیت سطل
22.71 لیتر
سرعت برش
3 متر در دقیقه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: