محصولات پرفروش

تجهیزات فروشگاهـی پرینتر حرارتی PROTECH AB-88H
search
  • تجهیزات فروشگاهـی پرینتر حرارتی PROTECH AB-88H
  • تجهیزات فروشگاهـی پرینتر حرارتی PROTECH AB-88H
  • تجهیزات فروشگاهـی پرینتر حرارتی PROTECH AB-88H

پرینتر حرارتی PROTECH AB-88H

  • برند: PROTECH
  • عرض چاپ : 80 میلیمتر
  • تکنولوژی چاپ : حرارت مستقیم
  • سرعت چاپ : 250 میلیمتر بر ثانیه
  • برش دهنده اتوماتیک : دارد
  • قابلیت اتصال به کشو پول : دارد
  • درگاه اتصال : USB، Ethernet ، R232
تماس بگیرید : 02188944922
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 10/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

پرینتر حرارتی PROTECH AB-88H

فیش پرینتر 88H پروتک در ابعاد 150x196x147 میلی متر و با وزنی حدود 2.7 کیلوگرم طراحی و به تولید رسیده است، ابعاد اندازه این دستگاه به گونه ای است که به راحتی می توان آن را بر روی میز و در کنار مانیتور و صندوق های فروشگاهی قرار داد.

این فیش پرینتر قادر است متن و اشکال گرافیکی را با کیفیت بسیار خوبی بر روی رول فیش پرینتر 8 سانتی چاپ نمایید ، سرعت چاپ دستگاه نسبت به مدل های مشابه بهتر است و همچنین سرعت پردازنده نیز در این مدل افزایش یافته است. 

فیش پرینتر 88H از تکنولوژی حرارتی برای چاپ بر روی کاغذ استفاده می کند و به همین خاطر رول فیش پرینتر مورد استفاده در این دستگاه باید حتما از نوع حرارتی باشد.

کیفیت چاپ دستگاه 203dpi و سرعت چاپ 250 میلی متر بر ثانیه می باشد که یک کیفیت و سرعت عالی بسیارخوب و مطلوب است ، برای برش رول چاپ شده لبه دستگاه دارای کاتر برش اتوماتیک است که پس از چاپ به صورت اتوماتیک فیش را برش می زند.

برای بدست آوردن یک نتیجه مطلوب در کیفیت چاپ دقت کنید که از رول کاغذی حرارتی مناسبی استفاده کنید تا بهترین کیفیت را از چاپ دستگاه دریافت کنید.

نحوه اتصال به فیش پرینتر برای چاپ فیش بسیار حائز اهمین و مهم است حتما قبل از خرید دستگاه از امکان اتصال فیش خروجی سیستم خود به ورودی فیش پرینتر اطمینان حاصل کنید ، یا اقدام به خرید فیش پرینتر های فول پورت مانند همین مدل نمایید.

دستگاه فیش زن AB-88H برای اتصال به دیگر دستگاه ها به پورت های اتصال USB، Ethernet و R232 مجهز شده است و خبری از اتصال بی سیم نیست

علاوه بر پورت های بالا یک پورت برای اتصال آداپتور به دستگاه جهت تامین برق ورودی در پشت دستگاه تعبیه شده است ، این پرینتر حرارتی به طور مستقیم به برق شهری متصل می شود و فاقد باطری و یا منبع ذخیره انرژی است و در صورت قطع برق امکان استفاده از دستگاه وجود ندارد.

بهترین پشتیبانی
rating 10
یکی از با کیفیت ترین سایت هایی بود که در ایران دیدم و بسیار از خدمات شما خرسندم و از این بابت از شما تشکر می کنم
پاسخ: هدف ما رضایت شما عزیزان می باشد
رنگ
مشکی
وزن
2.7 کیلوگرم
کیفیت چاپ DPI
203 نقطه در اینچ (dpi)
سرعت چاپ
250 میلیمتر در ثانیه
ابعاد
150x196x147 میلی متر
برند تولید کننده
protech
برش دهنده اتوماتیک
دارد
قابلیت اتصال به کشو پول
دارد

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: