محصولات پرفروش

محصولات جانبی کاغذ کتد دوطرفه 190گرم 50برگ A4 Pixel
search
  • محصولات جانبی کاغذ کتد دوطرفه 190گرم 50برگ A4 Pixel

کاغذ کتد دوطرفه 190گرم 50برگ A4 Pixel

کاغذ کتد دوطرفه 190گرم 50برگ A4 Pixel

تولید کننده: Pixel
کد محصول: 190 گرمی

کاغذ کتد دو طرفه ضد آب
کاغذ کتد دو طرفه با قیمت کاملا مناسب
کاغذ کتد دو طرفه با ماندگاری بالا
کاغذ کتد دو طرفه با مرغوب ترین کیفیت
تماس بگیرید : 02188944922
تعداد
گراماژ
190
سایز کاغذ
A4
نوع جوهر قابل استفاده
پیگمنت, دای
تعداد در بسته
50
تعداد در کارتن
20
نوع کاغذ قابل استفاده
کتد

کاغذ کتد دوطرفه 190گرم 50برگ A4 Pixel

کاغذ پوشش داده شده

پوشش فرایندی است که کاغذ یا هیئت مدیره با یک عامل برای بهبود روشنایی و یا چاپ ویژگی ها پوشش داده شده است. با استفاده از PCC، چین، خاکستر، رنگدانه یا چسب پوشش مینای کمکی را بین الیاف کاغذ پایه پر می کند و به آن سطح صاف و صاف را می دهد که می تواند کدورت، جذابیت و جذب رنگ را بهبود بخشد. تیغه های مختلف و غلطک ها یکنواخت پوشش را تضمین می کنند.

سطوح مختلف پوشش بر اساس خواص کاغذ مورد نیاز است. آنها را به پوشش های سبک، پوشش داده شده با پوشش بالا، و کاغذ های هنری تقسیم می کنند - کاغذ های هنری برای تولید با کیفیت بالا از آثار هنری در بروشورها و کتاب های هنری استفاده می شود.

کاغذ از زمان اختراع آن تا به امروز يکي از قابل اعتماد ترين وسيله‌ها براي انتقال انديشه و اطلاعات بشر بوده است. امروزه هم، با وجود تکنولوژي‌هاي پيشرفته و فراوان توليد و انتقال اطلاعات، کاغذ همچنان کاربرد فراوني دارد. يکي از پرکاربردترين انواع کاغذ، کاغذ A4 است. آنچه با شنيدن نام کاغذ A4 در ذهن اغلب ما تداعي مي‌شود، کاغذي سفيد رنگ و بي‌خط با ابعاد 21 × 29.7 سانتي‌متر است. کاغذ A4 کاربردهاي فراواني دارد که طراحي و نقاشي جزئي از آن‌هاست؛ اما بيش‌ترين کاربرد اين کاغذ براي چاپ با پرينتر است. يکي از مشخصات تاثيرگذار در انتخاب کاغذ مناسب چاپ، وزن آن است. منظور از وزن کاغذ، وزن آن به ازاي هر متر مربع است. اکثر کاغذهاي معمول اداراي 80 گرمي هستند. اين کاغذها نسبت به کاغذهاي داراي وزن‌هاي پايين‌تر، ضخامت و مقاومت بيش‌تري دارند.

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: