محصولات پرفروش

محصولات جانبی کاغذ مات کوتد 160گرمی دورو 100برگ A4 هارتوی Hartwii
search
  • محصولات جانبی کاغذ مات کوتد 160گرمی دورو 100برگ A4 هارتوی Hartwii

کاغذ مات کوتد 160گرمی دورو 100برگ A4 هارتوی Hartwii

کاغذ مات کوتد 160گرمی دورو 100برگ A4 هارتوی Hartwii

تولید کننده: Hartwii
کد محصول: کوتد160گرمی

فروش کاغذ کاغذمات کوتد160گرمی دورو100 برگ A4-هارتوی-Hartwii قابل استفاده در انواع پرینتر های لیزری و جوهر افشان ، مناسب برای اداره جات و عکاسی ها  کاغذمات کوتد160گرمی دورو100 برگ A4-هارتوی-Hartwii

تماس بگیرید : 02188944922
تعداد
گراماژ
160
سایز کاغذ
A4
تعداد در بسته
100
نوع کاغذ قابل استفاده
مات کوتد

کاغذ مات کوتد 160گرمی دورو 100برگ A4 هارتوی Hartwii

کاغَذ به ماده‌ای گفته می‌شود که از خمیر کتان یا پنبه و یا کنف ساخته شود و به کار نوشتن آید و در اصطلاح علمی عبارت است از تراکم الیاف سلولوزی که به طور نامنظم داخل یکدیگر شده و درنتیجه یک مادهٔ فشرده را می‌دهد که در ابعاد و اوزان مختلف بدست می‌آید. کاغذ از زمان اختراع آن تا به امروز قابل اعتمادترین وسیله انتقال اندیشه بشر بوده است و نقش مهمی در جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات و دانش بشر که نتیجه‌ای از تجربیات و تفکرات اوست دارد و از این رو با پیدایش مرکب و صنعت چاپ و مواد رنگ دار این اندیشه بشری با ابزار نوین درآمیخت و به صورت یک پدیدهٔ مهم، امروزه با آن برخورد می‌گردد.

کاغذ مات
بر خلاف کاغذ براق، کاغذ مات تولید چاپ با کیفیت خوب را انجام می دهد اما رنگ پر جنب و جوش آن را ندارد. کاغذ مات به اثر انگشت مخرب آسیب پذیر نیست و یک عکس بدون انعکاس تولید می کند. انواع کاغذ جوهر افشان مات شامل مات کیفیت عکس، درجه حق بیمه (حرفه ای)، مات دو طرفه و نیمه مات است.

کاغذ پوشش داده شده

پوشش فرایندی است که کاغذ یا هیئت مدیره با یک عامل برای بهبود روشنایی و یا چاپ ویژگی ها پوشش داده شده است. با استفاده از PCC، چین، خاکستر، رنگدانه یا چسب پوشش مینای کمکی را بین الیاف کاغذ پایه پر می کند و به آن سطح صاف و صاف را می دهد که می تواند کدورت، جذابیت و جذب رنگ را بهبود بخشد. تیغه های مختلف و غلطک ها یکنواخت پوشش را تضمین می کنند.

سطوح مختلف پوشش بر اساس خواص کاغذ مورد نیاز است. آنها را به پوشش های سبک، پوشش داده شده با پوشش بالا، و کاغذ های هنری تقسیم می کنند - کاغذ های هنری برای تولید با کیفیت بالا از آثار هنری در بروشورها و کتاب های هنری استفاده می شود.

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: