محصولات پرفروش

محصولات جانبی کاغذ فتوگلاسه 150گرمی 100برگ A4 هارتوی Hartwii
search
  • محصولات جانبی کاغذ فتوگلاسه 150گرمی 100برگ A4 هارتوی Hartwii

کاغذ فتوگلاسه 150گرمی 100برگ A4 هارتوی Hartwii

کاغذ فتوگلاسه 150گرمی 100برگ A4 هارتوی Hartwii

تولید کننده: Hartwii
کد محصول: فتوگلاسه-150گرمی

فروش کاغذ کاغذفتو گلاسه 150گرمی 100برگ A4-هارتوی-Hartwii قابل استفاده در انواع پرینتر های  جوهر افشان ، مناسب برای اداره جات و عکاسی کاغذفتو گلاسه 150گرمی 100برگ A4-هارتوی-Hartwii

تعداد
گراماژ
150
سایز کاغذ
A4
تعداد در بسته
100
نوع کاغذ قابل استفاده
فتو گلاسه

کاغذ فتوگلاسه 150گرمی 100برگ A4 هارتوی Hartwii

کاغذ از زمان اختراع آن تا به امروز يکي از قابل اعتماد ترين وسيله‌ها براي انتقال انديشه و اطلاعات بشر بوده است. امروزه هم، با وجود تکنولوژي‌هاي پيشرفته و فراوان توليد و انتقال اطلاعات، کاغذ همچنان کاربرد فراوني دارد. يکي از پرکاربردترين انواع کاغذ، کاغذ A4 است. آنچه با شنيدن نام کاغذ A4 در ذهن اغلب ما تداعي مي‌شود، کاغذي سفيد رنگ و بي‌خط با ابعاد 21 × 29.7 سانتي‌متر است. کاغذ A4 کاربردهاي فراواني دارد که طراحي و نقاشي جزئي از آن‌هاست؛ اما بيش‌ترين کاربرد اين کاغذ براي چاپ با پرينتر است. يکي از مشخصات تاثيرگذار در انتخاب کاغذ مناسب چاپ، وزن آن است. منظور از وزن کاغذ، وزن آن به ازاي هر متر مربع است. اکثر کاغذهاي معمول اداراي 80 گرمي هستند. اين کاغذها نسبت به کاغذهاي داراي وزن‌هاي پايين‌تر، ضخامت و مقاومت بيش‌تري دارند.

کاغذ براق

کاغذ براق، "خطوط" را نمایش نمی دهد، به گونه ای که خطوط کوچک به پشت کاغذ می نشیند.انواع متنوعی از کاغذ براق وجود دارد، اما اساسا همه اینها به دو دسته تقسیم می شود: عکس براق (شبیه به صورت آینه) و نرم براق (جلد مجله صفحه). ملاحظات دیگر برای انتخاب کاغذ براق به اندازه در دسترس بودن اندازه کاغذ، سازگاری با چاپگر شما و اولویت است. عکس براق، کاغذ براق برای چاپ عکاسی، حداکثر ظاهر براق و بالاترین میزان وضوح تصاویر چاپ شده را فراهم می کند.

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: