محصولات جانبی وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A
 • محصولات جانبی وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A
 • محصولات جانبی وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A
 • محصولات جانبی وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A
محصولات جانبی وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A
محصولات جانبی وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A محصولات جانبی وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A محصولات جانبی وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A

وایپر بلید کارتریج اچ پی HP 59A

تماس بگیرید : 02188944922
تعداد

تیغه برف پاک کن یا همان وایپر بلید یک جزء اساسی کارتریج لیزری است که بطور مداوم با درام در تماس است و همچنین تعادل بین نیروی الکترواستاتیک و اصطکاک را حفظ می کند. عملکرد آن تمیز کردن تونر باقیمانده از درام قبل از چرخه تصویربرداری بعدی می باشد.وایپربلید از یک قطعه ی فلزی و یک قطعه ی لاستیکی شفاف که به هم وصل شده اند تشکیل شده است همچنین دارای یک تیغه نیز می باشد.
کیفیت تونر تهیه شده با کارتریج تونر لیزری همیشه تضمین این نیست که چاپ قابل توجه ای داشته باشید. کیفیت چاپ به توانایی اجزای تصویربردار در کنار هم برای ارائه نتایج مورد انتظار بستگی دارد، به ویژه عملکرد وایپربلید بر روی سطح رسانای عکس ارگانیک.حفظ تونر روی غلطک از وظایف این تیغه می باشد در واقع این تیغه وظیفه کنترل  تونر روی مگنت را دارد.
اگر درصفحه ای که پرینت گرفته شده خطوط خاکستری رنگ دیده می شود نشانه ی خرابی این قطعه است.همیشه یک تیغه برف پاک کن آماده داشته باشید تا بلافاصله پس از شروع نقص در چاپ ، سریعاً جایگزین کنید.

مشخصات

تولید کننده
HP
قابل استفاده در دستگاه های
2014- 2015- 2727
مدل محصول
53A
تکنولوژی چاپ
لیزری
ساخت کشور
چین

مرجع خاص

5 محصول مشابه در همین شاخه: