محصولات پرفروش

محصولات جانبی مگنت کارتریج سامسونگ SAMSUNG ML-D2850
search
  • محصولات جانبی مگنت کارتریج سامسونگ SAMSUNG ML-D2850
  • محصولات جانبی مگنت کارتریج سامسونگ SAMSUNG ML-D2850
  • محصولات جانبی مگنت کارتریج سامسونگ SAMSUNG ML-D2850

مگنت کارتریج سامسونگ SAMSUNG ML-D2850

      رنگ: مشکی

    برند:Samsung

    شناسه: D2850

    تکنولوژی: لیزری

    کارکرد:2000 برگ

تماس بگیرید : 02188944922
تعداد
قابل استفاده در دستگاه های
Samsung ML-D2850B
برند تولید کننده
SAMSUNG
مدل محصول
ML-D2850
تکنولوژی چاپ
لیزری
ساخت کشور
چین

به غلتک های مغناطیسی کارتریج که عملکرد چاپ را مدیریت می کنند مگنت کارتریج می گویند.پودر تونر ذخیره شده در کارتریج توسط آهنربای ثابت در داخل استوانه ی غلتک مغناطیسی کنترل می شود.با توجه به تنظیم چاپگر ولتاژ مغناطیسی کنترل و به میزان ولتاژ تونر بر سطح درام آزاد می شود.این عملکرد چاپگر بسته به نیاز کاربر ، چگالی چاپ را افزایش یا کاهش می دهد ، در حالی که مقدار تونر جذب شده به استوانه غلتکی توسط یک تیغه کنترل می شود.  
 
برای افزایش عمل دفع ذرات تونر در نواحی با بار مثبت درام ، یک سیگنال به مگنت ارسال می شود که به نوبه خود باعث افزایش تراکم تونر شده و کنتراست در سند چاپ شده را فراهم می کند. غلطک شارژ انتقال با قرار دادن یک بار مثبت در قسمت پشت کاغذ ، توانایی ذرات تونر را به چسبیدن به کاغذ تقویت می کند.
مگنت کارتریج یک ویژگی ضروری است که به کاغذ اجازه می دهد تا یکنواخت زیر سطح طبل حرکت کند وگرنه ، کاغذ نازک فقط به طبل درام می پیچد.
 
مگنت یکی از مهمترین اجزای کارتریج های لیزری است که به تولید صفحات با کیفیت و با چگالی کامل کمک می کند. به محض شروع کار تونر به درستی شارژ می شود و چگالی تصویر کامل را بر اساس نیاز تضمین می کند.در صورت خراب شدن مگنت سطح کنترل کننده آهنربا ، توانایی چرخش صحیح را از دست می دهد و تونر را به درستی شارژ نمی کند که در نهایت منجر به کاهش چگالی تصویر می شود.

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: