محصولات جانبی درام کارتریج کانن لیزر رنگی CANON 045
 • محصولات جانبی درام کارتریج کانن لیزر رنگی CANON 045
 • محصولات جانبی درام کارتریج کانن لیزر رنگی CANON 045
محصولات جانبی درام کارتریج کانن لیزر رنگی CANON 045
محصولات جانبی درام کارتریج کانن لیزر رنگی CANON 045 محصولات جانبی درام کارتریج کانن لیزر رنگی CANON 045

درام کارتریج کانن لیزر رنگی CANON 045

تماس بگیرید : 02188944922
 • برند: Canon

 • تکنولوژی: لیزری

 • شناسه: 045

 • رنگ: قرمز  - زرد - آبی - مشکی

 • کارکرد: 1400 برگ مشکی و 1300  برگ رنگی

تعداد

چاپگرهای لیزری تک رنگ و رنگی از مواد مصرفی موجود در کارتریج های پلاستیکی استفاده و نصب مواد خطرناک را، ساده می کنند. دستگاه های خروجی رنگی دارای طبل های فیروزه ای ، مگنتا ، زرد و سیاه و تونرهایی هستند که یک تصویر رنگی را ایجاد می کنند. این که آیا پرینتر لیزری اداری شما از کارتریج هایی استفاده می کند که حاوی تونر و درام و یا کارتریج های جداگانه ای برای هر کدام باشد ،بخشی از فرآیند خروجی را تشکیل می دهند.
یکی از مؤلفه های مهم در چاپ های رنگی لیزری با کیفیت بالا و همچنین دستگاه های کپی، واحد درام کارتریج است. با وجود عملکرد مهم آن ، بسیاری از کاربران از نقش آن در عملکرد چاپگر لیزری آگاهی ندارند.درام چاپگر لیزری به عنوان واحد رسانای عکس عمل می کند که به عنوان هسته پردازش تصویر می باشد. در اصل ، مجموعه ای از قطعات است که به طور خاص برای انتقال و رنگ آمیزی یک تصویر دیجیتالی درست در سطح طبل کار می کند. سندی که باید چاپ شود توسط رایانه به تصویر شطرنجی تبدیل شده و به چاپگر ارسال می شود. این فرآیندها در حین چاپ صورت می گیرد.واحد درام کارتریج چاپگر با بار مثبت شارژ می شود. ویژگی الکترواستاتیک واحد درام بسته به مکانیسم چاپگر به 2 روش مختلف قابل دستیابی است. برخی از چاپگرها از سیم تاج با جریان الکتریکی  و چاپگرهای جدیدتر به جای سیم تاج از یک غلتک با شارژ جداگانه استفاده می کنند. این دو روش کاملاً متفاوت برای شارژ واحد درام هستند اما در اصل هر دو کار را دنبال می کنند.
چاپگرهای لیزری در ایجاد و انتقال تصاویر به محیط به واحد درام چاپگر متکی هستند. این بدان معنی است که بدون آن ، چاپگر قادر به تولید هیچ چاپی نخواهد بود. در حالی که کارتریج های تونر مهم هستند ، این درام کارتریج است که امکان چاپ را فراهم می کند.

مشخصات

قابل استفاده در دستگاه های
CANON 635CX// CANON 633CDW// CANONMF631CN// CANON 613CDW// CANON 611CN
برند تولید کننده
CANON
مدل محصول
045
تکنولوژی چاپ
لیزر رنگی
ساخت کشور
چین _ کره
قابل استفاده برای کارتریج های
Toner imageCLASS cartridge Canon 045 Magenta// Toner imageCLASS cartridge Canon 045 Yellow// Toner imageCLASS cartridge Canon 045 Black// Toner imageCLASS cartridge Canon 045 Cyan

مرجع خاص

5 محصول مشابه در همین شاخه: