محصولات پرفروش

درام کارتریج اچ پی HP 37a
search
  • محصولات جانبی درام کارتریج اچ پی HP 37a
  • درام کارتریج اچ پی HP 37a
  • درام کارتریج اچ پی HP 37a

درام کارتریج اچ پی HP 37a

تماس بگیرید : 02188944922
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 10/10 تعداد نظرات: 1
  • برند: HP 
  • تکنولوژی: لیزری
  • رنگ: مشکی
  • کارکرد: 1100 برگ
  • شناسه: CF237A
  • دستگاه های سازگار: M632fht - M632h - M631z - M631h - M608x - M609dn - M632z - M609x - M608dn - M607n - M607dn - M608n - M633fh - M633Z - M609X
تعداد

درام کارتریج اچ پی مدل 37a

بازار چاپگر از چندین فن آوری مختلف استفاده می کند؛ از جمله دستگاه های ماتریس نقطه قدیمی، پرینترهای حرارتی کم مصرف برای رسیدها و چاپگرهای با حجم بالا، برای مصارف صنعتی. بازارهای مصرفی و اداری تحت سلطه چاپگرهای جوهر افشان و لیزری هستند که چاپ سریع، بی سر و صدا و کیفیت مرغوب را ارائه می دهند. چاپگرهای جوهر افشان به آسانی قابل درک هستند، زیرا حروف با اسپری ریز جوهر تشکیل می شوند. اما چاپ لیزر از نظر فناوری پیچیده تر است؛ با استفاده از یک طبل فتواستاتیک و چندین مؤلفه دیگر برای ایجاد تصاویر اقدام می کنند. درام کارتریج سامسونگ 37a جزء چاپگرهای جوهر افشان نیست، بلکه از نوع لیزری است.

فرایند چاپ لیزر

فرآیند چاپ لیزر اساساً همان روشی است که در دستگاه های فتوکپی استفاده می شود و در حدود یک درام فتوشیمیایی قرار دارد. از نظر فیزیکی، درام، سیلندر آلومینیومی است که صاف و در انتهای چاپگر قرار دارد. اصطلاح "فتواستاتیک" به این معنی است که با ماده ای پوشانده شده است که هنگام تماس با نور، بار الکتریکی مثبت ایجاد می کند. پرینتر با استفاده از نور دقیقاً متمرکز از لیزر، حروف و تصاویر خود را ایجاد می کند.

ایجاد تصویر روی درام

هنگامی که شما یک صفحه چاپ را به چاپگر لیزری خود ارسال می کنید، تراشه ها و نرم افزارهای پردازنده آن، فایل پردازشگر متنی را به دستورالعمل هایی که چاپگر قادر به درک آنهاست، ترجمه می کنند. طبل بر روی محور خود می چرخد و کل سطح را به تدریج در معرض نور لیزر قرار می دهد. لیزر در صفحه به سرعت چشمک می زند و 300 تا 2400 نقطه ریز در هر اینچ ایجاد می کند. هر جا که لیزر درام را ملاقات کند، آن نقطه کوچک بار الکتریکی ایجاد می کند. همچنان که طبل به چرخش خود ادامه می دهد، از مخزن پودر بسیار ریز یا تونر عبور می کند. مناطق شارژ شده تونر را جذب می کنند و تصویری را در درام ایجاد می کنند.

انتقال کاغذ به داخل پرینتر

غلطک های دیگر در داخل پرینتر، کاغذ را در فیدر ورق می گیرند و آن را به داخل پرینتر منتقل می کنند که با چرخش طبل هماهنگ شده هستند، به گونه ای که قسمت بالای کاغذ همزمان با آغاز تصویر درام است. درام در حالی که می چرخد، تونر خود را روی کاغذ فشار می دهد. در مرحله بعد ، کاغذ از یک عنصر گرم شده به نام فیوز عبور می کند که تونر را ذوب می کند و به طور دائم آن را به الیاف کاغذ می چسباند.  


آماده سازی طبل چاپگر برای تصویر بعدی

مرحله آخر در فرآیند چاپ لیزر، تمیز کردن و آماده سازی طبل چاپگر برای صفحه بعدی است. پس از اینکه طبل صفحه چاپ شده را به واحد فیوزر منتقل می کند، یک تیغه لاستیکی عبور می کند. این تیغه لاستیکی مانند یک دستگاه جابجایی، هر تونر اضافی را از بین می برد و آن را به مخزن تونر باز می گرداند. در مرحله بعد، از مجموعه ای از لامپ ها استفاده می کنند تا یک بار مثبت یکنواخت را روی طبل اعمال کند. این مانند  یک قلم نشانگر سیاه روی کاغذ چاپ شده، صفحه قبلی را بازنویسی می کند. سرانجام ، یک جریان قدرتمند اما پراکنده برق یک بار منفی یکنواخت بر سطح طبل ایجاد می کند و آن را برای دریافت تصویر جدید آماده می کند.

درام کارتریج اچ پی HP 37a

درام در انواع دستگاه های مختلف

انواع درام ها در یکی از سه دسته زیر قرار می گیرند:

درام چاپگر

یک درام چاپگر از یک طبل استوانه ای مستحکم تشکیل شده است که شخصیت هایی را در باندهایی روی سطح آن ایجاد کرده است. تعداد جایگاه های چاپ در طبل با تعداد موجود در صفحه برابر است. این عدد به طور معمول از 80-132 موقعیت چاپ می باشد. درام با سرعتی سریع می چرخد. برای هر موقعیت چاپی احتمالی ، چکش چاپی در پشت کاغذ قرار دارد. این چکش ها در امتداد روبان جوهر ، روی کاغذ می زنند تا از شخصیت مناسب در درام عبور دهند. برای چاپ هر خط ، یک حرکت از درام لازم است. این بدان معنی است که تمام کاراکترهای موجود در خط دقیقاً همزمان چاپ نمی شوند ، اما زمان لازم برای چاپ کل خط به اندازه کافی سریع است که بتوان آنها را چاپگر خط : خطاب کرد. سرعت معمولی چاپگرهای درام در محدوده 300 تا 2000 خط در دقیقه است.

درام پلاتر  

نوعی از قلم پلاتر که کاغذ را به دور درام می اندازد با پوسته ای از پین ها می باشد. درام دریک جهت نقشه را تولید ، و جهت دیگر قلم ها را برای تأمین , حرکت می دهد. پلاتر اولین دستگاه خروجی بود که گرافیک ها و نقشه های مهندسی بزرگی را چاپ کرد.

درام اسکنر  

یک نوع اسکنر که برای نگه داشتن بالاترین وضوح عکس از یک تصویر استفاده می شود. عکس ها در یک استوانه واضح (درام) ضبط می شوند ، که با سرعتی بیش از 1000 دور در دقیقه در حین عملیات اسکن چرخیده می شود. یک منبع نوری که روی یک پیکسل متمرکز شده است بر روی درام پرتو می اندازد و در یک خط پایین حرکت می کند. برای شفاف سازی ها ، نور از مرکز استوانه هدایت می شود. برای موارد مات از منبع نور بازتابی استفاده می شود.

دستگاه های سازگار با درام کارتریج اچ پی 37a

M632fht - M632h - M631z - M631h - M608x - M609dn - M632z - M609x - M608dn - M607n - M607dn - M608n - M633fh - M633Z - M609X

برای خرید درام، ابتدا سازگاری درام با کارتریج یا پرینتر و کپی خود را چک کنید و سفارش دهید. اگر درام مورد نظر خود را پیدا نکردید با  کارشناسان دنیای کارتریج تماس بگیرید.

 

مرجع های ویژه

محتوای ویژگی ها

مشخصات فنی

تولید کننده
HP
تکنولوژی چاپ
لیزری
ساخت کشور
چین - کره
قابل استفاده در دستگاه های
M632fht - M632h - M631z - M631h - M608x - M609dn - M632z - M609x - M608dn - M607n - M607dn - M608n - M633fh - M633Z - M609X
مدل محصول
37a
بهترین پشتیبانی
rating 10
خدمات پس از فروش و نحوه برخورد همکارانتان بسیار محترمانه و با دقت بود و امیدوارم همواره در پیشبرد اهداف خود موفق باشید
پاسخ: هدف ما رضایت شما عزیزان می باشد

8 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: