محصولات پرفروش

لیبل| برچسب پرینتر لیبل مواد غذایی 4 × 6
search
  • لیبل| برچسب پرینتر لیبل مواد غذایی 4 × 6

لیبل مواد غذایی 4 × 6

  • تلفن تماس 88944922-021

لیبل اصالت 4 × 6 تلفیقی یک عامل تعیین کننده است که مانند مهر سازمان غذا و دارو عمل خواهد می کند، برچسب اصالت حاوی اطلاعات مربوط به سلامت کالا میباشد. و مصرف کنندگان را در جریان تاریخ تولید، کشور سازنده و اصل بودن محصول قرار می دهد.

تماس بگیرید : 02188944922
rating خواندن نظر
میانگین امتیاز: 9/10 تعداد نظرات: 1
تعداد

هر رول لیبل 6*4 اصالت حاوی 25000 عدد برچسب است و با چیدمان 1 ردیفه در هر رول کنار یکدیگر چیده شده اند. به منظور نمایش دادن اطلاعاتی همچون تاریخ انقضا، تاریخ تولید، شناسه تجاری فراورده، شناسه ردیابی و شناسه سری ساخت بر روی انواع کالا های تجهیزات پزشکی، دارویی، غذایی و آرایشی بهداشتی چسبانده خواهد شد. اما به صورت کلی در اکثر مواقع بر روی مواد غذایی تولید شده، چسبانده میشود. به وسیله لیبل اصالت میتوان مشخص کرد کالای تولید شده دردسته کالاهای اصلی قرار دارد یا خیر. زیرا تمامی تولید کنندگان اصلی برای گرفتن مجوز بهداشت نیازمند رعایت قوانین بهداشتی خواهند بود لذا باید از لیبل اصالت بر روی کالاهای تولید شده خود استفاده کنند.

مزایای استفاده از لیبل کاغذی علاوه بر نشان دادن اصل و فرع بودن کالا، جلوگیری کردن از بروز هرگونه تقلب در تولیدات کالا خواهد بود. علاوه بر این با استفاده از این روش میتوان از ورود کالای قاچاق به بازار جلوگیری کرد. رنگ لیبل اصالت سفید و زرد است و به دلیل داشتن نشان سلامت که به شکل سیب سبز است

بهترین پشتیبانی
rating 9
خدمات پس از فروش و نحوه برخورد همکارانتان بسیار محترمانه و با دقت بود و امیدوارم همواره در پیشبرد اهداف خود موفق باشید
پاسخ: هدف ما برترین کیفیت برای شماست
نوع کاربری (توصیه شده) :
لیبل اصالت 4 × 6
کاربرد
مواد غذایی
تعداد
25000 عدد 1 ردیفه
رنگ
سفید
عرض کاغذ
40 میلیمتر
طول کاغذ
60 میلیمتر
ریبون های سازگار
ریبون وکش رزین

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: