جوهر پرینتر  جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ آبی SKY brother
  • جوهر پرینتر  جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ آبی SKY brother
  • جوهر پرینتر  جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ آبی SKY brother
جوهر پرینتر  جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ آبی SKY brother
جوهر پرینتر  جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ آبی SKY brother جوهر پرینتر  جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ آبی SKY brother

جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ آبی SKY brother

450,000 ریال

رنگ آبی

جوهر مایع یا خمیر است که حاوی رنگدانه یا رنگ است و برای رنگ کردن یک سطح برای تولید تصویر، متن یا طراحی استفاده می شود.جوهر می تواند یک محیط پیچیده شامل حلال ها، رنگدانه ها، رنگ ها، رزین ها، روان کننده ها، محلول سازی ها، سورفکتانت ها، ذرات، فلورسنت ها و سایر مواد باشد .

رنگ جوهر
تعداد

جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ SKY brother 100cc blue INK

این جوهر مناسب برای چاپگرهای 4 و 5 رنگ برادر میباشد که از رنگهای اصلی مورد استفاده در پرینتر های رنگی تشکیل شده است.این جوهر برای استفاده در پرینتر های رنگی که چاپ عکس هم انجام میدهند قرار میگیرد که در پرینتر های برادر زیاد استفاده میشود.

زمان استفاده و انتخاب جوهر باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت جوهر انتخابی شما رابطه مستقیم در کیفیت و شفافیت عکس چاپ شده دارد یعنی هرچقدر کیفیت برند انتخابی جوهر شما بالا باشد نتیجه چاپی با کیفیت و شفاف خواهید داشت.

امروزه جوهرهای مختلفی با نامها و برندهای مختلف در بازار قرار دارد اما این نکته را به خاطر بسپارید که دقت در کیفیت و برند جوهر طول عمر و سلامت پرینتر شما را ضمانت میکند هرچند جوهرهای دیگر که در بازار رواج دارد ممکن است قیمت های پایین تری نیز داشته باشند.

جوهر 100 سی سی اسکای برادر رنگ آبی SKY brother 100cc blue INK به هد دستگاه شما آسیبی نمیزند همچنین مناسب پرینتر های 4 و 5 رنگ میباشد که از کیفیت و قدرت ماندگاری رنگ بالایی برخوردار میباشد.

100 قلم

مشخصات

تولید کننده
sky
وزن
100 میلی لیتر
برند تولید کننده
Brother
دستگاههای سازگار
تمامی دستگاه های جوهر افشان Brother
رنگ جوهر
آبی (blue)

مرجع خاص