جوهر پرینتر  جوهر پیگمنت 100 سی سی اسکای اپسون رنگ زرد SKY epson
  • جوهر پرینتر  جوهر پیگمنت 100 سی سی اسکای اپسون رنگ زرد SKY epson
  • جوهر پرینتر  جوهر پیگمنت 100 سی سی اسکای اپسون رنگ زرد SKY epson
جوهر پرینتر  جوهر پیگمنت 100 سی سی اسکای اپسون رنگ زرد SKY epson
جوهر پرینتر  جوهر پیگمنت 100 سی سی اسکای اپسون رنگ زرد SKY epson جوهر پرینتر  جوهر پیگمنت 100 سی سی اسکای اپسون رنگ زرد SKY epson

جوهر پیگمنت 100 سی سی اسکای اپسون رنگ زرد SKY epson

950,000 ریال

رنگ زرد

جوهر مایع یا خمیر است که حاوی رنگدانه یا رنگ است و برای رنگ کردن یک سطح برای تولید تصویر، متن یا طراحی استفاده می شود.جوهر می تواند یک محیط پیچیده شامل حلال ها، رنگدانه ها، رنگ ها، رزین ها، روان کننده ها، محلول سازی ها، سورفکتانت ها، ذرات، فلورسنت ها و سایر مواد باشد.

رنگ جوهر
تعداد

جوهر پیگمنت 100 سی سی اسکای اپسون رنگ زرد SKY pigment epson 100cc yellow ink

این جوهر مناسب برای چاپگرهای 4 و 6 رنگ اسکای اپسون میباشد که از رنگهای اصلی مورد استفاده در پرینتر های رنگی تشکیل شده است.این جوهر برای استفاده در پرینتر های رنگی که چاپ عکس هم انجام میدهند قرار میگیرد که در پرینتر های اپسون زیاد استفاده میشود.

زمان استفاده و انتخاب جوهر باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت جوهر انتخابی شما رابطه مستقیم در کیفیت و شفافیت عکس چاپ شده دارد یعنی هرچقدر کیفیت برند انتخابی جوهر شما بالا باشد نتیجه چاپی با کیفیت و شفاف خواهید داشت.

امروزه جوهرهای مختلفی با نامها و برندهای مختلف در بازار قرار دارد اما این نکته را به خاطر بسپارید که دقت در کیفیت و برند جوهر طول عمر و سلامت پرینتر شما را ضمانت میکند هرچند جوهرهای دیگر که در بازار رواج دارد ممکن است قیمت های پایین تری نیز داشته باشند.

جوهر 100 سی سی اسکای اپسون رنگ آبی SKY EPSON 100cc Cyan INK به هد دستگاه شما آسیبی نمیزند همچنین مناسب پرینتر های 4 و 6 رنگ میباشد که از کیفیت و قدرت ماندگاری رنگ بالایی برخوردار میباشد.

100 قلم

مشخصات

تولید کننده
sky
وزن
100 سی سی
جنس جوهر
پیگمنت
دستگاههای سازگار
سازگار با هد و کارتریج پرینترهای اپسون
رنگ جوهر
زرد تو(yellow)
تکنولوژی پرینتر
جوهر افشان
گارانتی
دارد
مدل محصول
yellow-100ml-sky-pigment-ink-for-epson

مرجع خاص