محصولات پرفروش

جوهر پرینتر جوهر لیتری مایتک کانن رنگ مشکی MYTEC CANON
search
  • جوهر پرینتر جوهر لیتری مایتک کانن رنگ مشکی MYTEC CANON

جوهر لیتری مایتک کانن رنگ مشکی MYTEC CANON

جوهر مایع یا خمیر است که حاوی رنگدانه یا رنگ است و برای رنگ کردن یک سطح برای تولید تصویر، متن یا طراحی استفاده می شود.جوهر می تواند یک محیط پیچیده شامل حلال ها، رنگدانه ها، رنگ ها، رزین ها، روان کننده ها، محلول سازی ها، سورفکتانت ها، ذرات، فلورسنت ها و سایر مواد باشد.

‎ریال2,800,000
رنگ جوهر
تعداد
برند تولید کننده
Canon
رنگ جوهر
مشکی
نوع محصول
جوهر

جوهر لیتری مایتک کانن مشکی رنگ MYTEC CANON 1000CC Black INK

این جوهر مناسب برای چاپگرهای 5 رنگ مایتک کانن میباشد که از رنگهای اصلی مورد استفاده در پرینتر های رنگی تشکیل شده است.این جوهر برای استفاده در پرینتر های رنگی که چاپ عکس هم انجام میدهند قرار میگیرد که در پرینتر های کانن زیاد استفاده میشود.

زمان استفاده و انتخاب جوهر باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت جوهر انتخابی شما رابطه مستقیم در کیفیت و شفافیت عکس چاپ شده دارد یعنی هرچقدر کیفیت برند انتخابی جوهر شما بالا باشد نتیجه چاپی با کیفیت و شفاف خواهید داشت.

امروزه جوهرهای مختلفی با نامها و برندهای مختلف در بازار قرار دارد اما این نکته را به خاطر بسپارید که دقت در کیفیت و برند جوهر طول عمر و سلامت پرینتر شما را ضمانت میکند هرچند جوهرهای دیگر که در بازار رواج دارد ممکن است قیمت های پایین تری نیز داشته باشند.

جوهر لیتری مایتک کانن مشکی رنگ MYTEC CANON 1000CC Black INK به هد دستگاه شما آسیبی نمیزند همچنین مناسب پرینتر های 5 رنگ میباشد که از کیفیت و قدرت ماندگاری رنگ بالایی برخوردار میباشد.

مرجع های ویژه

16 محصول دیگر در همین شاخه همین شاخه: