جوهر 100 سی سی مایتک کانن مشکی پیگمنت MYTEC CANON 100cc Black pigment INK بزرگنمایی

جوهر 100 سی سی مایتک کانن مشکی پیگمنت MYTEC CANON 100cc Black pigment INK

جوهر مایع یا خمیر است که حاوی رنگدانه یا رنگ است و برای رنگ کردن یک سطح برای تولید تصویر، متن یا طراحی استفاده می شود.جوهر می تواند یک محیط پیچیده شامل حلال ها، رنگدانه ها، رنگ ها، رزین ها، روان کننده ها، محلول سازی ها، سورفکتانت ها، ذرات، فلورسنت ها و سایر مواد باشد.

جزییات بیشتر

جوهر پرینتر

محصول جدید

مشخصات

برند تولید کنندهCanon
رنگ جوهرمشکی پیگمنت
نوع محصولجوهر

اطلاعات بیشتر

جوهر 100 سی سی مایتک کانن مشکی پیگمنت MYTEC CANON 100cc Black pigment INK

این جوهر مناسب برای چاپگرهای 5 رنگ مایتک کانن میباشد که از رنگهای اصلی مورد استفاده در پرینتر های رنگی تشکیل شده است.این جوهر برای استفاده در پرینتر های رنگی که چاپ عکس هم انجام میدهند قرار میگیرد که در پرینتر های کانن زیاد استفاده میشود.

زمان استفاده و انتخاب جوهر باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت جوهر انتخابی شما رابطه مستقیم در کیفیت و شفافیت عکس چاپ شده دارد یعنی هرچقدر کیفیت برند انتخابی جوهر شما بالا باشد نتیجه چاپی با کیفیت و شفاف خواهید داشت.

امروزه جوهرهای مختلفی با نامها و برندهای مختلف در بازار قرار دارد اما این نکته را به خاطر بسپارید که دقت در کیفیت و برند جوهر طول عمر و سلامت پرینتر شما را ضمانت میکند هرچند جوهرهای دیگر که در بازار رواج دارد ممکن است قیمت های پایین تری نیز داشته باشند.

جوهر 100 سی سی مایتک کانن مشکی پیگمنت MYTEC CANON 100cc Black pigment INK به هد دستگاه شما آسیبی نمیزند همچنین مناسب پرینتر های 5  رنگ میباشد که از کیفیت و قدرت ماندگاری رنگ بالایی برخوردار میباشد.

نقد و نظرات

اولین فردی باشید که نقد خود را می‌نویسید!

نوشتن نقد و نظر