کارتریج قابل شارژ جوهرافشان اپسون T1281 - T1284

Refill Cartridgefor epson T1281 - T1284 Inkjet

کارتریج قابل شارژیک نوع کارتریج با دوام و دارای قابلیت چندین بار تزریق رنگ و یا شارژ تونر است.کارتریج قابل شارژ جوهرافشان اپسون T01281 - T01284 با کیفیت بالاو کاربرد آسان است که می توانیدمتناسب با نیازخود از آن استفاده نمایید.اماباید در انتخاب کارتریج ها دقت کنید زیرا استفاده از جوهرهای بی کیفیت می تواند به پرینترصدمه بزند.

جزییات بیشتر

59 قلم

1,700,000 ریال بدون مالیات.

جوهر|مخزن|تانک|کارتریج قابل شارژ

محصول جدید

مشخصات

قابل استفاده در دستگاه هایBX305F - S22 - SX125 - SX425 - SX130
رنگ جوهرآبی -قرمز -زرد -مشکی
تعداد4 عدد کارتریج دارای چیپ اتوریست
کارکردهر بار شارژ مجدد برابر با 120 برگ پرینت
تولید کنندهEPSON
تکنولوژی پرینترجوهرافشان
گارانتیدارد

اطلاعات بیشتر

کارتریج قابل شارژ جوهرافشان اپسون T1281 - T1284

Refill Cartridgefor epson T1281 - T1284 Inkjet

ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که کارتریج های قابل شارژ فقط جوهری نیستند.تعریف ما از کارتریج قابل شارژ این است که به هر نوع کارتریج جوهری یا لیزری (تونری) که قابلیت پرشدن مجدد (شارژ ) مجدد را داشته باشد کارتریج قابل شارژمی گویند. کارتریج های قابل شارژ بر خلاف کارتریج های یک بار مصرف قابلیت آن را دارند که بوسیله رنگ های فله ای (جوهری یا پودر، لیزری، تونری) مجددا شارژ شوند. در کارتریج های جوهری (قابل شارژ) جوهر به طورمستقیم به محفظه تانکر کارتریج (که در بیرون پرینتر قرار دارد) تزریق میشود، جوهر از طریق لوله های باریک به هد کارتریج منتقل شده و بر روی کاغذ پاشیده میشود.

در کارتریج های جوهری قابل شارژ هد کارتریج از بدنه کارتریج مستقل و جدا می باشد. کارتریج های لیزری (تونری- پودری) دارای یک تانکر تونر سوخته هستند که اگر تمیز نشود و شستشو داده نشود، کارتریج بسرعت مستهلک خواهد شد و کیفیت رنگ شدیدا کاهش خواهد یافت. همچنین اگر کارتریج قابل شارژ جوهری برای مدت زمان طولانی استفاده نشود، معمولا اگر پس از یک دوره ۲ هفته ای بدون استفاده بماند جوهر می تواند شروع به خشک شدن بر روی هد چاپگر شود.با گذشت زمان این جوهر جامد نازل های هد را کیپ و کلن مسدود می نماید.و اگر پرینتر موفق به چاپ کردن هم بشود، مورد چاپ با رنگ های تحریف شده و نادرست خواهد بود.

نقد و نظرات

اولین فردی باشید که نقد خود را می‌نویسید!

نوشتن نقد و نظر