کارتریج طرح فابریک سامسونگ زرد Samsung CLP Y300A

کارتریج طرح فابریک سامسونگ زرد  Samsung CLP Y300A

امروزه فرمولاسيون تونرها از توليدکننده به سازنده وحتي از دستگاه به دستگاه متفاوت است.

کارتریج طرح فابریک سامسونگ زرد  Samsung CLP Y300A به طور سنتي توسط ترکيبي ازمواد تشکيل مي شود و سپس تبديل به يک پودر خوب با محدوده اندازه ذرات کنترل شده مي باشد. با ما همراه باشيد تا اين محصول را به صورت کامل براي شما معرفي کنيم .

جزییات بیشتر

1,800,000 ریال بدون مالیات.

تونر سامسونگ

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

برند تولید کنندهSamsung
ارتفاع5.1 اینچ
عرض6.1 اینچ
عمق6.1 اینچ
وزن220 گرم
ظرفیت چاپ در ماه :1000
قابل استفاده در دستگاه هایCLP 300 CLX2160 CLX3160
رنگزرد

اطلاعات بیشتر

کارتریج طرح فابریک سامسونگ زرد  Samsung CLP Y300A

اگر بخواهيم مفهوم تونر را به صورت کامل براي شما توضيح دهيم ميتوانيم به مواردي اشاره کنيم که در اصل کاره تونر و موارد استفاده تونر را براي ما معلوم و مشخص ميکند.تونر ها در اصل پودري هستند که در پرينترهاي ليزري و دستگاه‌هاي کپي در کارتريج تونري براي چاپ روي کاغذ به‌کار مي‌رود.شايد براي شما حائز اهميت باشد که در ابتداي ورود به بازار تونرها ترکيبي از پودر کربن و اکسيد آهن بودند و اما بعدها با گذشت زمان براي بهبود کيفيت چاپ، کربن با نوعي پليمر ترکيب شد. ذرات تونر توسط گرماي توليدي از Fuser ذوب شده و به کاغذ مي‌چسبند، اما بايد بدانيد که در مدل‌هاي اوليه‌ي دستگاه‌هاي فتوکپي، تونر کربني ارزان‌قيمت از بطري در مخزن دستگاه کپي ريخته مي‌شد.

اين تونري که به شما معرفي ميکنيم توليد شده از برند سامسونگ ميباشد که تنها در پرينتر ها و دستگاه هاي سامسونگ موجود در بازار استفاده ميشود. تونر هاي طرح با ماندگاري رنگ و نتيجه کاري فوق العاده حرفه اي که ارائه ميدهند بيشتر مورد استفاده قرار ميگيرد و طرفداران زيادي را به خود جذب کرده است.

با استفاده از تونرهاي سامسونگ ميتوانيد به راحتي کيفيت کسب و کار خود را بالا ببريد و به راحتي سالها به مشتريان خود چاپ هاي با کيفيت ارائه دهيد. با استفاده از تونر هاي طرح فابريک سامسونگ و دقت در انتخاب دستگاه و کارتريج ميتوانيد مشتريان ثابت داشته باشيد و محيط کاري خود را به محيط حرفه اي تبديل کنيد.

ما به شما این کارتریج را پیشنهاد میکنیم به این خاطر که برند این کارتریج معروف و با تجربه کاری بالایی است شرکت سامسونگ این کارتریج طرح فابریک را جوری عرضه کرده است که شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تکنولوژی چاپ خود را به طرز شگفت زده ای با کیفیت کنید و از حاصل چاپ خود لذت ببرید و رضایت مشتریان خود را حاصل کنید.

زمانی که شما از کارتریج طرح فابریک سامسونگ زرد  Samsung CLP Y300A استفاده میکنید چاپ لیزری شما با کیفیت به همراه گرافیک و تصاویر تیز میباشد که در عین حال رضایت شما و مشتری شما  را به همراه دارد.

این کارتریج ساخت شرکت سامسونگ میباشد و به صورت کارتریج رنگ زرد وارد بازار میشود همچنین شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تا حداکثر 1000 برگ را با دستگاه خود به چاپ برسانید.


ما اين اطمينان را به شما ميدهيم که ميتوانيد با استفاده از تونرهاي طرح فابريک سامسونگ سلامت و طولاني شدن عمر دستگاه سامسونگ خود را تضمين کرده و سالهاي سال نتايج با کيفيت و متن ترد و تصاويري تيز ارائه دهيد. بايد اين را بدانيد که استفاده از قطعات تقلبي و متفرقه براي دستگاه خود نه تنها کيفيت خوبي ندارد بلکه ممکن است به دستگاه شما صدمه وارد کند.اگر شما از تونر هاي سامسونگ در دستگاه هاي ليزري سامسونگ استفاده کنيد اين کار نتيجه چاپي از رنگ هاي زنده و کيفيت بالايي توليد ميکند.
شما اين تونر را ميتوانيد در پرينترهاي

Samsung CLP Y300A استفاده کنيد.

با استفاده از تونر  تصاوير و اسناد حرفه اي و با کيفيت که متن هاي شفاف را توليد مي کند و به شما در برجسته کردن و زنده کردن متن کمک ميکند.

با استفاده از این کارتریج خیالتان راحت باشد که نتیجه کار چاپ شما هیچ کم و کاستی ندارد و شما میتوانید کیفیت چاپ خود را بالا ببرید.

این کارتریج در رنگ زرد وارد بازار میشود که در نوع طرح فابریک است.این کارتریج را میتوانید در دستگاه های زیر استفاده کنید:

  • CLX2160
  • CLX3160
  • CLP 300

نظرات