فقط آنلاین

اسکنر اچ پی HP Digital Sender Flow 8500 fn1 Document Capture Workstation L2719A

  • تلفن تماس 88944922-021

با کار کردن با این دستگاه وقت خود را به دست بیاوریدبه این خاطر که این دستگاه از سرعت خیلی بالایی برخوردار است به طوری که  این دستگاه در دقیقه 60 برگ دو طرفه را اسکن میگیرد
با استفاده از داده های متعدد، با استفاده از پوشه های چندگانه اسکن به گزینه ها، سایت های FTP، ایمیل، درایو های USB، شیرپوینت و غیره بیشتر کار کنید.

جزییات بیشتر

اسکنر

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

سایز کاغذ :A4,A5
نوع کاربری (توصیه شده) :اداری-سازمانی
نوع اتصال:10/100/1000 Ethernet Hi-Speed USB Host Hardware integration pocket Hi-Speed USB
حداقل وزن کاغذ49g/m2
حداکثر وزن کاغذ120g/m2
حداکثر سایز اسکن864*216
دقت اسکن DPI600*600
نوع اسکنمعمولی
سرعت اسکن معمولی در دقیقه (یکرو)60 برگ
سرعت اسکن معمولی در دقیقه (دورو)120 برگ
وزن دستگاه20.18kg
حجم اسکن روزانه5,000 برگ

اطلاعات بیشتر

اسکنر فوق با نوع کاربری اداری سازمانی قابلیت چاپ در کاغذهای با سایز A4,A5 را دارا می باشد. حجم ورودی اسکن برای دستگاه HP Digital Sender Flow 8500 fn1 Document Capture Workstain برابر 100 برگ می باشد. اتصال به کامپیوتر در ان از طریق شبکه و پورت اترنت و USB امکان پذیر می باشد. اسکنر فوق می تواند در هر دقیقه 60 برگ و 120 عکس را اسکن کند. می توان دستورات اسکن را از طریق صفحه نمایشگر لمسی آن ارسال کرد.

با استفاده از هارد دیسک امن با کارایی بالا HP میتوانید بدون هیچ نگرانی از بابت امنیت اطلاعاتتون انجام دهید که این امتیاز به حفظ امنیت اطلاعات حساس کمک می کند.
البته شما میتوانید با فراهم آوردن گزینه های مختلف احراز هویت، اطمینان را در سراسر چرخه عمر سند خود را حفظ کنید.
شما میتوانید با استفاده از ویژگی های امنیتی پیشرفته، از جمله IPSec به راحتی مدیریت کنید که چه کسی می تواند اسکن کند و از کجا فایل ها ذخیره شود.

رزولوشن این  اسکن، نوری: تا 600 نقطه در اینچ است و  چرخه کاری روزانه این دستگاه : 5000 صفحه است که این بسیار مطلوب است.

ویژگی های پیشرفته اسکنر:
تکنولوژی HP EveryPage از جمله تشخیص چندرسانه ای اولتراسونیک؛ ویژگی های پیشرفته پیشرفت تصویر، از قبیل حذف صفحه خالی، رها کردن رنگ، خودکار جهت گیری، چرخش خودکار، خودکار لغزش و خودکار آستانه؛ صفحه پشتیبانی طولانی؛ پس زمینه سیاه / سفید قابل تعویض؛ پروفایل اسکن سریع تنظیم ارسال به: پوشه، FTP، ایمیل، فکس شبکه، چاپ، USB فلش درایو، شیرپوینت، چندین مقصد؛ استاندارد هارد دیسک رمزگذاری شده

نظرات