فقط آنلاین

پرینتر عکس HP Sprocket Photo Printer

  • تلفن تماس 88944922-021

این پرینتریک پرینتر جیبی میباشد که درهر لحظه که بخواهید میتوانید عکسی را که در موبایل یا تبلت خود دارید از طریق بلوتوث به پرینتر ارسال و آن راابعاد 2*3 اینچ ( 5X7.5  سانتیمتر) چاپ کنید آن را متمایزساخته است.پرینت عکس با این دستگاه به وسیله موبایل ویاتبلت انجام میگیرد و قابل حمل در سایز یک تلفن همراه میباشدهمچنین اتصال با بلوث دارد و از فن آوری ZINK برخوردارمیباشد.

جزییات بیشتر

پرینتر|دستگاه کپی|فکس|اسکنر

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

اطلاعات بیشتر

شما می توانید به وسیله چاپگر عکس HP Sprocket تمامی تصاویر و عکس های خود را در کیفیت بالا از طریق تلفن همراه و یا حتی تبلت خود چاپ کنید. دستگاه فوق عکس های فوری شما را در سایز 3*2 اینچ و یا 7.6*5 سانتی متری با بهترین افکت ها چاپ می کند.

سایز این دستگاه در حد یک تلفن همراه معمولی بوده و حدود 170 گرم وزن دارد . سایز چاپ عکس های شما در این دستگاه 3*2 اینچ می باشد این پرینتر می تواند اسناد شما را از طریق تکنولوژی بلوتوث چاپ کرده و دستور چاپ را از این طریق دریافت نماید.

رزولوشن چاپ این دستگاه 400 در 300 دی پی آی مباشد که برای ابعاد کاغذ ورودی 7.6 در 5 سانتی متر کیفیتی فوق العاده به شما خواهد داد.

 

دستگاه پرینتر قابل حمل اچ پی Sprocket فقط 170 گرم وزن و 18 میلی متر ضخامت دارد.شما می توانید بدون نیاز به سیم و با بلوتوث عکس های گوشی و تبلت خود را به دستگاه بفرستید.پرینتر مخصوص چاپ عکس hp Sprocket هر دو نوع سیستم عامل iOS و Android را پشتیبانی می کند.

نظرات