پرینتر لیزری اچ پی مشکی HP LaserJet P2035N Laser Printer

اچ پی P2035n یک پرینتر لیزری تک رنگ تک کاره می باشد که مناسب استفاده در گروه های کاری کوچک طراحی شده است. این پرینتر بسیار آسان استفاده است و آن قدر کوچک ساخته شده که به راحتی می تواند بر روی هر میز کاری جای گیرد. خروجی با کیفیت و ظرفیت مناسب کاغذ نیز از جمله ی دیگر ویژگی های این دستگاه می باشند. ویژگی بسیار شاخص آن سرعت و کیفیت بسیار بالای پرینت آن است.

جزییات بیشتر

185,000,000 ریال بدون مالیات.

پرینتر|دستگاه کپی|فکس|اسکنر

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

وزن9.8 کیلوگرم
سایز کاغذ :Tray 1: Letter, legal, statement, executive, index cards, envelopes (No. 10 (Com), No. 7-3/4( Monarch)); Tray 2: Letter, legal, executive
نوع اتصال:پورت USB 2.0 , پورت Ethernet
کیفیت چاپ DPI600x600 dpi
حداکثر حافظه16 مگابایت مگابایت
زبان چاپHost-based, HP PCL5e; 45 scalable TrueType fonts
ابعاد358x368x256 میلی‌متر
ظرفیت سینی250 برگ
توان کار دستگاه در ماه25000
سرعت چاپ در دقیقهتا 30 صفحه در دقیقه
قابل استفاده در دستگاه های 05A

اطلاعات بیشتر

این پرینتر سفید رنگ با ابعاد 10.1X14.5X14.4 میلی متر حدود 11 کیلوگرم وزن دارد. بنابراین آن قدر کوچک هست که به راحتی بر روی میز کار جای گیرد. به جای نمایشگر، این پرینتر مجهز به نشانگرهای LED نارنجی و سبز می باشد که هرکدام از آن ها در کنار یک عملکرد اصلی چون Power, Stop, Paper, Toner و Paper Jam قرار گرفته اند.  وقتی که کاغذ یا تونر در حال تمام شدن است یا کاغذ در پرینتر گیر کرده، چراغ های مربوط به رنگ نارجی در می آیند.


P2035 کمی بلند قدتر از بسیاری پرینترهای لیزری تک رنگ سطح مبتدی ساخته شده است. ولی در عوض باعث شده که مساحت خیلی کمتری را بر روی میز اشغال کند.
این پرینتر توانایی پشتیبانی از 250 برگ کاغذ معمولی در سینی اصلی و 50 برگ کاغذ چند منظوره را دارد. با این حال از Auto Duplex برای چاپ دوروی خودکار پشتیبانی نمی کند. این پرینتر مجهز به اتصالات USB و Ethernet است. یک مدل P2035 وجود دارد که فاقد Ethernet می باشد ولی از پورت Parallel پشتیبانی می کند.
سرعت چاپی که برای این پرینتر در نظر گرفته شده است حدود 30 صفحه در دقیقه می باشد. البته این در صورتی است که شما فقط به چاپ متن بپردازید.

در تست های ترکیبی که انجام دادیم توانستیم به سرعت 7.7 صفحه بر دقیقه دست یابیم.  کیفیت چاپ برای پرینتری در این کلاس بسیار خوب است. در چاپ اسناد کاملا می توانید از این پرینتر استفاده های بیزینسی داشته باشید مگر اینکه بخواهید فونت های خیلی ریز را چاپ نمایید. اما چاپ گرافیک هرچند که برای استفاده های داخلی و بعضی بیزینس ریپورت ها مناسب است ولی نمی تواند کاربردی واقعا بیزینسی داشته باشد. به خصوص اینکه در مناطق تاریک تا حد زیادی کنتراست از بین می رود.

پرینتر لیزری اچ پی مشکی HP LaserJet P2035N Laser Printer فعلا از طرف کمپانی سازنده ی این محصول  تولید نمیشود.

نظرات