فقط آنلاین

کارتریج اچ پی لیزری مشکی HP 90A BLACK CE390A

تلفن تماس 88944922-021

با استفاده ازاین کارتریج می توانید در انواع محیط های چالش برانگیز با عملکرد قوی حساب کنید.با کارتریج اچ پیHP 90A BLACK  می توانید از چاپ مجدد ، هدر رفتن مواد و تاخیر در زمان چاپ اجتناب نمایید. کارتریج اچ پی می تواند برای چاپ مداوم و بدون وقفه کسب و کار شما را در حال حرکت به جلو نگه دارد .با ما همراه باشید تا این محصول را به صورت کامل برای شما معرفی کنیم.

جزییات بیشتر

لیزر مشکی اچ پی HP

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

قابل استفاده در دستگاه هایM601dn - M601n - M602dn -M602n -M602x - M603dn -M603n - M603xh -M4555f -M4555fskm - M4555h

اطلاعات بیشتر

در این قسمت در ابتدا برای شما توضیح میدهیم که کارتریج چیست؟

زمانی که شما برگی را میخواهید به چاپ برسانید از دستگاه پرینتر استفاده میکنید که به مواد مصرفی در پرینتر های جوهر افشان ،جوهر و در پرینترهای لیزری پودر و یا اصطلاحا تونر گفته میشود، محفظه ای که تونر و جوهر در آن قرار میگیرد، کارتریج نامیده میشود.در پرینترهای لیزری انتقال دستور پرینت روی کاغذ بوسیله پودر و یا همان تونر و بوسیله درام کارتریج انجام میپذیرد. در نتیجه هد و درام بترتیب، در کارتریج های جوهری و لیزری وظیفه انتقال اطلاعات و چاپ آنها روی کاغذ را بوسیله مواد مصرفی عهده دار میباشند.

کارتریج(تونر) اچ پی لیزری مشکی cartridge hp 90A Laser Jet black CE390A همانطور که اسمش مشخص میباشد ساخت کمپانی اچ پی میباشد که به رنگ مشکی وارد بازار میشود و مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است.در اولین فرصت باید به شما بگوییم که این کارتریج ها را در مارک اچ پی و مارک خوده دستگاه تهیه کنید که در این صورت عمر دستگاه خود را به طرز شگفت زده ای بالا میبرد و در مدت های طولانی میتوانید به کسب و کار خود ادامه دهید و همینطور زمانی که از کارتریج اچ پی استفاده کنید هر برگ چاپ را میتوانید در کمترین شمان انجام دهید که در این صورت در وقت شما هم صرفه جویی میشود.

کارتریجی که مشاهده میکنید میتواند براس ما حداکثر تا اندازه 10000 برگ را به چاپ برساند و همچنین از تکنولوژس لیزری نیز بهره مند میگردد.با استفاده از این کارتریج تکنولوژی چاپ خود را به طرز شگفت زده ای با کیفیت کنید.ما به شما میتوانید این اطمینان خاطر را بدهیم که با استفاده از این کارتریج حاصل کاره با کیفیت به همراه گرافیک و تصاویر تیز میباشد که در عین حال رضایت شماو مشتری شما  را به همراه دارد.با استفاده از این کارتریج خیالتان راحت باشد که کار هیچ کم و کاستی ندارد.

هر کارتریج اصلی HP با نام تجاری جدید، برای تجربه چاپ برتر است که از کمپانی اچ پی و درجه یک میباشد.

جوهر این کارتریج اصلی میباشد با مارک درج شده اچ پی که کاملا تمیز،روشن و دقیق میباشد.

این جوهر اصلی دقت متن دقیق ، دقت خط دقیق خاکستری خنثی واقعی و رنگ واضح و با کیفیت را تولید میکند.

خشک کردن سریچ جوهر اصلی کارتریج اچ پی باعث سرعت چاپ سریع میشود و حاصل کار نقش هایی است که مقاومت بالایی در برابر لکه ها دارد. با کارتریج منحصر به فرد HP چاپ تصاویر واقعی و متن سیاه با کیفیت با استفاده از جوهر اصلی به چاپ می رسد.شما میتوانید با استفاده از این کارتریج لذت بردن از رنگ های غنی و سازگار با مقاومت بسیار محکم را می توانید با این کارتریج تجربه نمایید. عکس ها و اسناد شما می تواند تا سالهای آینده همچنان زیبا بماند.

نظرات