کارتریج آبی اچ پی لیزری HP 131A CYAN CF211A

کارتریج آبی اچ پی HP 131A CYAN CF211A یک کارتریج حرفه ای برای چاپ و ثبت بهترین لحظات زندگی شماست و در رنگ آبی تولید می شود .این کارتریج مقاومت بالایی در برابر عوامل مخرب دارد.با استفاده از این تونر گرافیکی براق کننده می توان اسناد رنگی خیره کننده را با کیفیت بالا چاپ کرد ونتایجی با کیفیت مطلوب جهت کسب و کار در طیف گسترده ای از مقالات دریافت کرد.


طرح و اصلی را انتخاب کنید!!

جزییات بیشتر

2,850,000 ریال بدون مالیات.

لیزر رنگی اچ پی HP

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

برند تولید کنندهHP
ارتفاع110mm
عرض365mm
عمق100mm
وزن0.8kg
قابل استفاده در دستگاه هایM251nw - M251n - M276nw - M276n
رنگآبی
تکنولوژی چاپلیزری
عملکرد چاپ1800 برگ رنگی

اطلاعات بیشتر

کارتریج (تونر) اچ پی لیزری آبی  CARTRIDGE HP 131A CF211A CYAN LASERJET TONER - تعداد توانایی چاپ 1800برگ- آبی- لیزری

هر زمان که شما با استفاده از این کارتریج چاپ می کنید، تصاویر رنگی روشن و واضح را مشاهده می نمایید. فرمولهای جوهر افشان رنگی مبتنی بر رنگی HP و تکنولوژی کارتریج جوهر افشان HP با چاپگر طراحی شده اند تا گرافیک شفاف و رنگارنگی را ایجاد کنند که نقاط روشن را به شما نشان دهند.

طراحی تاثیرگذار کارتریج آبی اچ پی باعث شده که تکنولوژی لیزری آن بهترین انتخاب برای اسناد و دفاتر باشد. با استفاده از این دستگاه می توان هر لحظه رنگ پر جنب و جوش و دقت دقیق را دریافت کرد. بالاترین ارزش این دستگاه کیفیت و قابلیت اطمینان آن است.

از جمله امکانات کارتریج آبی اچ پی

  فن آوری چاپگر HPهمراه با جوهرهای HP131A طراحی شده است، کیفیت متن و تصویر، دقت بالایی را در چاپ ارائه می دهد. و فن آوری نوآورانه HP Smart1 در لوازم HP و چاپگرها نتایج حرفه ای قابل اطمینانی را فراهم می کند.

 HP 131A به همراه چاپگرهای HP 131A به منظور ارائه نتایج مناسب با کیفیت بالا و سرعت چاپ طراحی شده است. با قابلیت اطمینان و کیفیت بالای این دستگاه ، شما ارزش فوق العاده ای دریافت خواهید کرد.

  قابلیت اطمینان این دستگاه به معنی تعمیر و نگهداری بلند مدت، چاپ بدون دردسر، صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری است.هنگام استفاده از این دستگاه می توان هزینه های چاپ را به حداقل رساند و درعین حال بهره وری را افزایش داد.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

HP LaserJet Pro 200 color M251 series, HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 series

نظرات