فقط آنلاین

کارتریج رنگی اچ پی HP 93 COLOR C9361WN

این دستگاه ایده آل برای عکس ها و گرافیک های رنگی است که به تنهایی یا با سایر کارتریج های جوهر به عنوان بخشی از سیستم های چاپ رنگی 6 عدد HP ساخته شده که دارای رنگ های متنوع، رنگ های صاف و واضح و تن های گرم و طبیعی می باشد.  جوهر انحصاری HP، مقالات مخصوص HP و  نرم افزار چاپگر به عنوان یک سیستم چاپی مجتمع طراحی شده اند.

 

تلفن تماس 88944922-021

جزییات بیشتر

جوهر افشان اچ پی HP

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

برند تولید کنندهHP
ارتفاع102.87mm
عرض114.05mm
عمق36.32mm
وزن0.05kg
کارتریججوهری
عملکرد چاپ220 برگ رنگی

اطلاعات بیشتر

  کارتریج رنگی اچ پی جوهر افشان  cartridge hp ink 93 COLOR C9361WN  -جوهرافشان- رنگی

رنگ غنی و واقعی با جوهر Original HP -عکس های پر جنب و جوش که احساسات و خلق و خوی را جذب می کنند را به چاپ می رسانند، در سیستم های چاپ سه بعدی به رنگ های روشن و پررنگ ، رنگ عالی و مقاومت آن را بدون نیاز به مقالات خاص فراهم می کند.

 با تکنولوژی پیشرفته جوهر کارتریج این دستگاه می توانید هر زمان از نتایج عالی آن اطمینان حاصل کنید . با استفاده از فن آوری چاپ هوشمند آن، کیفیت رنگ های موجود تضمین می شود و با کیفیت مناسب در اختیار کاربران قرار می گیرد.

طراحی تاثیرگذار کارتریج رنگی اچ پی باعث شده که تکنولوژی جوهر افشان آن بهترین انتخاب برای اسناد و دفاتر باشد. با استفاده از این دستگاه می توان هر لحظه رنگ پر جنب و جوش و دقت دقیق را دریافت کرد. بالاترین ارزش این دستگاه کیفیت و قابلیت اطمینان آن است.

از جمله امکانات کارتریج رنگی  اچ پی :

 فن آوری چاپگر HPهمراه با جوهرهای HP 93طراحی شده است، کیفیت متن و تصویر، دقت بالایی را در چاپ ارائه می دهد. و فن آوری نوآورانه HP Smart1 در لوازم HP و چاپگرها نتایج حرفه ای قابل اطمینانی را فراهم می کند.

 HP 93 به همراه چاپگرهای HP 93به منظور ارائه نتایج مناسب با کیفیت بالا و سرعت چاپ طراحی شده است. با قابلیت اطمینان و کیفیت بالای این دستگاه ، شما ارزش فوق العاده ای دریافت خواهید کرد.

 قابلیت اطمینان این دستگاه به معنی تعمیر و نگهداری بلند مدت، چاپ بدون دردسر، صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری است.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

5440- 4160- 7830- 1510سه کاره- 3180- 4180- 6310

نظرات