فقط آنلاین

پرینتر جوهرافشان رنگی اپسون EPSON styuls photo P50 printer

تلفن تماس 88944922-021

پرینتر جوهرافشان Stylus Photo P50 یک سینی در پشت دستگاه دارد که برای جلوگیری از کار با کاغذ، از هم جدا شده و گسترش می یابد، در حالی که پانل جلویی یک سینی خروجی جداگانه با دو لایه دارد. دو سینی موجود در این دستگاه قابل استفاده است و می توانید از CD و DVD در این پرینتر استفاده نمایید چون دستگاه به طور مستقیم بر روی دیسک های مناسب پوشش داده می شود.

جزییات بیشتر

چاپگر اپسون EPSON

محصول جدید

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مشخصات

نوع اتصال:Usb 2.0
کیفیت چاپ DPI1440*dpi5760
سازگار با سیستم عاملMac و Windows
حداقل سایز چاپ+A4
تعداد رنگ/ نوع جوهر6رنگ/dye
جنس جوهرClaria
پایداری جوهر در برابر نور82تا 200 سال
تعداد نازلهای هر چاپ90 برای هر رنگ
تکنولوژی هدPiezo Electric
حداقل اندازه قطرات جوهرPicolitre 1.5
توانایی چاپ مستقیم از دوربین دیجیتالندارد
توانایی چاپ روی DVD/CDدارد
چاپ دورو به صورت اتوماتیکندارد
قابلیت چاپ بدون حاشیهدارد
ظرفیت سینی120 برگ کاغذA4 و 20 برگ کاغذ فوتوگلاسه
سرعت چاپ مشکی37 برگ
سرعت چاپ رنگی38 برگ
سرعت چاپ در دقیقه5 برگ تک رنگ/405 برگ رنگی
سرعت چاپ عکس 15*1012 ثانیه
چاپ در حالت رولندارد
ظرفیت کارتریج7.4*6 ml
بازدهی چاپ A4 نرمال کارتریجها330 برگ مشکی/525 رگ رنگی

اطلاعات بیشتر

پرینتر جوهرافشان رنگی اپسون EPSON styuls photo P50 printer  با سایز چاپ A4 و سرعت چاپ رنگی تا 12 و مشکی تا 38 برگ در دقیقه می باشد. پورت اتصال این دستگاه USB 2.0 است . از امکانات جانبی که این دستگاه دارد می توان به قابلیت چاپ بر روی Printable- CD,DVD  اشاره نمود .چاپگرهای جوهر افشان اپسون از پر استفاده ترین پرینتر های مورد استفاده می باشد عملیات چاپ در این نوع چاپگرها از طریق ریختن قطرات جوهربه روی برگه انجام میشود.

پرینترStylus T50/P50.از نوع جوهر افشان رنگی می باشد که برای کاربردهای عکاسی مناسب بوده و قابلیت چاپ 6 رنگ را دارد. مخزن جوهر کاملا درداخل این پرینتر تعبیه شده است وبه همین دلیل برای پر کردن آن نیاز به تجهیزات خاصی نیست.

این محصول تحت پوشش ضمانت اپسون بوده و از کیفیت بالایی برای چاپ برخوردار است.سرعت چاپ این پرینتر در هر دقیقه5برگ تک رنگ و 4.5 برگ رنگی می باشد

این پرینتر جزء دستگاه های تک کاره کمپانی اپسون می باشد. این دستگاه توانایی چاپ از CD/DVD را دارد وسازگار با سیستم عامل Mac,Windows میباشد. از ديگر ویژگی‌هاي مورد توجه اين پرينتر ميتوان به پردازش مناسب عكس‌هاي پرتره، برطرف نمودن قرمزي چشم افراد در هنگام چاپ  و همچنین چاپ روي سي دي اشاره كرد.

 

نظرات