تونر سامسونگ  کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ
 • تونر سامسونگ  کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ
 • تونر سامسونگ  کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ
 • تونر سامسونگ  کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ
تونر سامسونگ  کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ
تونر سامسونگ  کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ تونر سامسونگ  کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ تونر سامسونگ  کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ

کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ

5,500,000 ریال

اصلی ( original)

کارتریج تونر شبیه به کارتریج جوهر است که در چاپ جوهر افشان استفاده می شود. تونر اصلی CLT-M409S سامسونگ با ذرات یکنواخت پودر ساخته شده که مصرف حداقل، جریان روانتر و انتقال بهتر را ارتقا می دهد. هر کارتریج با عملکرد بالا می تواند به طور کلی هزینه های چاپ و راه اندازی و همچنین اثرات زیست محیطی را به حداقل برساند.

تعداد
 • تلگرام
 • تماس تلفنی
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ

قبل از هر چیزی باید بدانید که کارتریج قلب سیستم چاپ است. با این حال، اگر اجزای کارتریج و تونر که وظیفه اطمینان از شارژ مطلوب و عملکرد صحیح را دارد، به صورت یکپارچه کار نکنند، قابلیت اطمینان و کیفیت چاپ دستگاه را پایین خواهند آورد.

این کارتریج تونر ساخت شرکت سامسونگ میباشد و به صورت کارتریج تونر قرمز وارد بازار میشود همچنین شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تا حداکثر 1000 برگ را با دستگاه خود به چاپ برسانید.ما به شما پیشنهاد میکنیم که این کارتریج تونر را در نوع اصلی خریداری کنید که در این صورت عمر دستگاه چاپگر خود را افزایش میدهید.

یکی از ویژگی های کارتریج تونر قرمز CLT-M409S SAMSUNG سامسونگ این است که کاربر و مشتری شما خروجی چاپ خود را به طرز شگفت آوری دوست دارد و به کار شما این اطمینان را میدهد که حاصل چاپ بسیار تمیز و یکدست میباشد به همین منظور زمانی که از این کارتریج استفاده میکنید خیالتان راحت باشد که کار هیچ کم و کاستی ندارد.

کارتریج تونری که مشاهده میکنید ساخته شده تا برای شما تصاویری با کیفیت بالا و ثابت را به ارمغان آورد.سامسونگ کیفیت بالا و عملکرد صفحه نمایش را با استفاده از این کارتریج تونر  ضمانت میکند.

با این کارتریج منحصر به فرد سامسونگ چاپ تصاویر واقعی و متن قرمز با کیفیت به چاپ می رسد.شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تونر لذت بردن از رنگ های غنی و سازگار با مقاومت بسیار محکم را می توانید با این کارتریج تونر تجربه نمایید. عکس ها و اسناد شما می تواند تا سالهای آینده همچنان زیبا بماند.

این کارتریج تونر قابل استفاده دردستگاه های زیر میباشد :

Samsung CLP-315, CLP-310W, CLX-3175FN, CLX-3175FW

17 قلم

مشخصات

وزن
2.55 lb.
ابعاد
15.9 x 9.3 x 4.2 in.
قابل استفاده در دستگاه های
Samsung CLP-315, CLP-310W, CLX-3175FN, CLX-3175FW
رنگ
قرمز
حداکثر تعداد کپي Multi Copy
1000برگ
تکنولوژی چاپ
لیزری

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !